Dünyanın en iyi oyunu Witcher 3'tür (!)

Kılıç darbesi, dodge, quen, 2 tane kılıç darbesi, dodge, dodge, quen, 2x kılıç darbesi diye gider. %99 0 hasar yiyorsunuz böyle yapınca.
O kombo zor kalır diğer kombolara göre, asıl bomba kombo şu;

Birkaç tane hızlı veya yavaş saldırı, bir kere uzun veya kısa dodge, tekrardan birkaç tane hızlı veya yavaş saldırı, arada da birkaç tane farklı kombo denemeleri ve witcher işaretleri = kısır döngü.

"Overrated" olduğu kesin.

Ne hikmetse, konu sahibinin sevmediğim/bitirmediğim falan dediği oyunları ben çok severek oynadım. :D
Fanboy kokuyor buralar.
:C (!) ünlem hiç mi gözükmüyor acaba?

Bu oyunun hikayesi, karakterleri, yan görevleri, ana görevleri ve Soundtrack'leri vesaire ne olacak?

Mekanikler bence o kadar da kötü değil, günü kurtaracak düzeyde.

Dedikleriniz için oyunu indirdim, açtım, başladım oynamaya 1 saat aradan sonra iğrenç at sürme ve savaş mekanikleri bu oyuna sırf hikayesi yüzünden katlanılmayacağını öğretti.
Yeni nesil versiyonu bekliyorum belki mekaniklere de el atarlar diye.

Dedikleriniz için oyunu indirdim, açtım, başladım oynamaya 1 saat aradan sonra iğrenç at sürme ve savaş mekanikleri bu oyuna sırf hikayesi yüzünden katlanılmayacağını öğretti.
Gamepad'de at sürmek daha zevkli, denedim ve onayladım. Zaten bu oyun klavye ve fare ile oynanacak bir oyun değil pek.

Bu oyunun hikayesi, karakterleri, yan görevleri, ana görevleri ve Soundtrack'leri vesaire ne olacak?

Mekanikler bence o kadar da kötü değil, günü kurtaracak düzeyde.

Oyunun hikayesi de çok iyi. Karakterleri zaten efsane. Geralt Yennefer Ciri birbirinden güzel karakterler. Oyuna bağlıyorlar. Hikayesi sıradan değil. Uzun ve sürükleyici. Oynadıkça oynayasın geliyor. Grafikleri desen bir o kadar güzel. Oyunu övelim övelim de bazılarının abarttığı kadar değil. Herkesin oynaması gereken güzel bir oyun.

Geri
Yukarı