Dünyanın en iyi oyunu Witcher 3'tür (!)

Komik. Birisinin cümlelerini anlamadan değerli veya değersiz olduğunu anlamanız ironik. Olayı farklı farklı yerlere çekip karakter derinliğiyle hikayeyi aynı tutan da sizdiniz yani dolaylı yoldan konuyu uzatan da sizsiniz. Komik.
Fazlasıyla.
Komik. Birisinin cümlelerini anlamadan değerli veya değersiz olduğunu anlamanız ironik. Olayı farklı farklı yerlere çekip karakter derinliğiyle hikayeyi aynı tutan da sizdiniz yani dolaylı yoldan konuyu uzatan da sizsiniz. Komik.
Ayrıca kaç gündür anlama kıtlığı mı var diye soruyorsunuz. Allah aşkına tekrar okusanıza ben nerede sizin cümlelerinize değerli veya değersiz demişim? Zamanıma değerli dedim ben.

Grafikleri etkileyici, ses efektleri hoş, senaryo fena değil ve bir serinin son oyunu olmakla, oldukça başarılı bir yapım, bu kadar.

Ne Witcher 3 imiş be kardeşim. Kusura bakmayın, alınmayın da bu kadar mı boşsunuz? Yani her şey bitti sizin için bu mu kaldı? Ya da yaşınız falan mı 10? Seviyorsanız oynayın sevmiyorsanız oynamayın, geçin. Bu hayat böyle geçmez, harbi söylüyorum manyak olursunuz. Yıl 2021 hani 2015 oyunuyla uğraşmayın yeni oyunlar çıktı onları konuşun salın.

Yeni konular

Geri
Yukarı