Dünyanın En İyi Rapçisi: NF

Hayır bu Levan Polkka CAT mimi ne ara, niye patladı hala çözemedim. Neyse yabancılar biraz darbukacı Bilal reyizi tanıyorlar.

En güzeli bu şahsen;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Makale için ellerine sağlık. Güzel rapçilerin çoğu zor şartlarda büyüyorlar.

Hiçbir rapçi Hatsune Miku ablamı geçemez XD.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunlar bende bağımlılık yaptı :)

@hadwiger konuyu hortlatacağım ama yazmadan edemezdim.

Nf iyidir de dünyanın en iyi rapçisi demek ne alaka hocam eminem dururken? Eminem dururken nf kim oluyor yani :D adam tonla şarkısında eminem asla olamam eminem olma gibi bir amacım yok diyor. Röportajlarında eminem hayranı olduğunu falan belirtiyor. Dünyada kimse Eminem seviyesinin yanından geçemez. Tüm dünya GOAT kabul eder.

@hadwiger konuyu hortlatacağım ama yazmadan edemezdim.

Nf iyidir de dünyanın en iyi rapçisi demek ne alaka hocam eminem dururken? Eminem dururken nf kim oluyor yani :D adam tonla şarkısında eminem asla olamam eminem olma gibi bir amacım yok diyor. Röportajlarında eminem hayranı olduğunu falan belirtiyor. Dünyada kimse Eminem seviyesinin yanından geçemez. Tüm dünya GOAT kabul eder.
Ben tamamen kendi kulak zevkime göre yorumladım hocam. Yoksa Eminem, Ice Cube gibi sanatçılar dururken NF'ye GOAT demenin tuhaf olduğunun farkındayım. :)

Geri
Yukarı