Dünyanın En Kötü Ekran Kartı

Bizim evde Packard Bell marka bir laptop var ve içindeki ekran kartı sis mirage 3. sanırım hayatımda gördüğüm en ama en kötü ekran kartı, tam bir facia rezillik. Ekran kartı sürücüsü için Deep Web'e kadar indim. :D Ancak çalışanını buldum fakat Driver kursam da kurmadan önceki gibi çok ama çok kötü, sürücü arayüzü çöp, çözünürlük ve renk ayarı var sadece. Hiçbir 3D görüntüyü açamıyorum, 1 FPS oluyor. GTA Vice City 5 FPS. 360P video ancak izleniyor. Sizin gördüğünüz en kötü ekran kartı nedir?
Ne kadar essek bir kartmis o oyle. niye uretmislerse artik.

Bob Ross tarafından bir küçük ağaççık eklenmiş papa duası okunmuş ve kutsanmış hdg2000.

Etiketi bile duran Radeon X1550.
O kadar eski ki ati olarak geçiyor ve Catalyst Center kullanıyor
Windows 10 sürücüsü yok 7 sürücüsü ile kullanıyorsunuz.
720p de Among Us 20FPS.
Minecraft 1.14.4 en düşük ayarlar 8 chunk 45 FPS.

Hatırladıklarım bunlar en son sistemin kalanını ucuza satmıştım ekran kartı duruyor anı kalsın diye
Eğer dolapta dururken kendi kendine bozulmadıysa çalışıyor hâlâ.

Dosya Ekleri

• 20230903_014503.jpg
    20230903_014503.jpg
    122,1 KB · Görüntüleme: 22
GT 710 tabii ki de. 720p oyunculuğa bile yeterli olmayan, sadece görüntü almak amaçlı bir ekran kartı. Satın alan aklına ihanet ediyor demektir.

Çok doğru 3 sene GT710 kullandım rezalet bir kart her ne yapsamda Denetim Masası'ndan her şeyi performans çekmeme rağmen en düşük ayar FPS aynı yükselmiyor kart benimle inatlaşıyor en sonunda yakıp attım.

Geri
Yukarı