Dünyanın en pahalı aracı tanıtıldı

Hepimizin bildiği, Rolls Royce, dünyanın en pahalı aracını tanıttı. Tam adı "Rolls Royce Boat Tail" olan model 20 milyon Sterlin, yani günümüz kuru ile 242 milyon Türk lirası. Araç 5.8 metre uzunluğunda ve üstü açılıp kapanabiliyor. Buna ek Phantom modeli ile aynı olarak 6.75 litrelik çift V12 motor ve 563 beygir. Dünyada sadece 3 adet üretilecek aracın ön tarafı 20 kişi tarafından 1 yıldan fazla sürede tamamlandı.

1622316223447.png

1622316257090.png

Son düzenleyen: Moderatör:
1.3 Linea daha çok hoşuma gidiyor. Oldum olası RR tasarımlarını sevmem.

Ufak bir matematik yapalım, izleyin şimdi kesin yanlış hesapladım.
Şimdi kurla bu araç 240milyon TL ya vergilerle sen ona 400 milyon de.
Şimdi gidiyorsun doğuş otoya 2021 model en baz donanım Passat alıyorsun, yaklaşık 400k.
Temizinden 1000 tane passat sahibisin.
Sarı siteden baktım günlük ortalama 300 lira gibi bir fiyattan kiralayabiliyorsun.
1000 tane Passat günlük 300 liradan aylık sana 9 milyon gibi temizinden bir para bırakıyor.
Bu pazarlama işini 1 sene yaptınız diyelim. Toplam hasılatımız 100 milyon TL civarında.
Güzel para, gidip rolls royce falan almayın dediğimi yapın. Allah bereket versin, kolay gelsin kıymetli kardeşlerim.
YTD.

20 milyon sterlin deyince az geliyor ama ₺'ye çevirince işler değişiyor.
O yüzden öyle dedim.

20 milyon sterlin lafını bir İngiliz'e de bakalım orada düşer bayılır.
Ufak bir matematik yapalım, izleyin şimdi kesin yanlış hesapladım.
Şimdi kurla bu araç 240milyon TL ya vergilerle sen ona 400 milyon de.
Şimdi gidiyorsun doğuş otoya 2021 model en baz donanım Passat alıyorsun, yaklaşık 400k.
Temizinden 1000 tane Passat sahibisin.
Sarı siteden baktım günlük ortalama 300 lira gibi bir fiyattan kiralayabiliyorsun.
1000 tane Passat günlük 300 liradan aylık sana 9 milyon gibi temizinden bir para bırakıyor.
Bu pazarlama işini 1 sene yaptınız diyelim. Toplam hasılatımız 100 milyon TL civarında.
Güzel para, gidip rolls royce falan almayın dediğimi yapın. Allah bereket versin, kolay gelsin kıymetli kardeşlerim.
Ytd.

400 milyona ettiği kadar Tofaş al seneye iki katı olur zaten altından hızlı yükseliyor.

Geri
Yukarı