Dünyanın en saçma oyunu

Deneyimli yakup

Decapat
Bildiğiniz üzere CS:GO'da bir sürü hile var. Ben de hile geldiği zaman kendimi kicklettiriyordum. Bir gün kicklettiğim için 24 saat bekleme süresi aldım. Oyuna girdim ve gene hile geldi, bu sefer sadece 1 kere kickletmeme rağmen direkt 7 gün bekleme süresi verdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tamamen oyuna adapte olmanızdan kaynaklanıyor. Sizin bu oyunun inceliklerini bilmeniz gerekiyor. Oyunda yenisin demek ki, kendini kickletmek istemiyorsan para verip alacaksın veya 21 seviye olacaksın ki hile gelmesin. Eğer hep kendini kickletmeye devam edersen bu süre böyle devam eder. Aynı Technopat'ta olduğu gibi ceza artmaya devam eder.

Eğer bi şeyi arka arkaya yaparsan, bu yaptığın iyi bi şey olsa dahi, sen ceza yersin. CSGO nun ceza sistemi böyle çalışıyor. Ayrıca 24 saat ceza aldıktan sonra bir süre hiç ceza almamalısın, yoksa cezan bir üst kademe olan 7 günden verilir, bu diğer süreler için de geçerli.

'Deneyimli' yakup oyunda pek de 'deneyimli' sayılmaz anladığım kadarıyla
Deneyimledik işte şu an deneyimliyim.
Bu tamamen oyuna adapte olmanızdan kaynaklanıyor. Sizin bu oyunun inceliklerini bilmeniz gerekiyor. Oyunda yenisin demek ki, kendini kickletmek istemiyorsan para verip alacaksın veya 21 seviye olacaksın ki hile gelmesin. Eğer hep kendini kickletmeye devam edersen bu süre böyle devam eder. Aynı Technopat'ta olduğu gibi ceza artmaya devam eder.
Aslında tüm kickler hack yüzünden değil. Takımım olmadığı zaman solo giriyorum yanıma rus geliyor seslerini kapatıyorum sonra bir anda oylama açılıyor atılıyorum.
Sonuncu olmamama rağmen.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı