Dünya'nın Her Yerinde Deprem Olması

• Konuyu başlatan Roux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 1B
Abbasiler ve Emeviler döneminde Kuran'ın nasıl deforme edildiğini araştırın derim... Aziz Nesin'in neden yakılmak istendiğini ve Sivas katliamının kaynağını... Fakat, kitabın kaynağını önemsemeden(!)

..(vahyi, Kur'an’ı) kuşkusuz biz indirdik ve onu mutlaka koruyan da yine biziz.” (Hicr, 15/9)

Ben hiç bir yerde farklı bir kuran görmedim. Eğer deforme olduğunu iddia ediyorsanız bunu ispatlamalısınız.

..(vahyi, Kur'an’ı) kuşkusuz biz indirdik ve onu mutlaka koruyan da yine biziz.” (Hicr, 15/9)

Ben hiç bir yerde farklı bir kuran görmedim. Eğer deforme olduğunu iddia ediyorsanız bunu ispatlamalısınız.
Siz, bu ayetin sonradan eklenmediğini kanıtlayın derim ben de :) Ki, önceki mesajımda da belirttiğim gibi, konunun merkezi kitabın kaynağı değil...

Konuyu saptırmak istemem ama orijinal kuranı neden göstermiyorlar bakın hiç değiştirmedik bozmadık diye? Neyse ayrı bir konu açılırsa tartışırız.

Kıtalar haraket ediyor bu zamanlarda deprem olması çok normal mesela Suriye tarafları bizi itiyor ve sıkıştırıyor. Şöyle insanlardan nefret ederim herşeyi Allah'ın mucizesi işte diyenlerden. Evet Allah herşeyi yaratan kişi ama herşeyi bilimsel olarak yaratmış Dünya Mars gibi gezegenler Bigbang patlamasıyla oluşması gibi.

Depremin türlü sebebi olabilir ;
1-Afrika kıtası avrupa ve Asya kıtasına deniz altından baskı yapıyor
2-Haarp ile geliştirilmiş olması düşünülen deprem silahı
3- Pek düşünmediğim kıyamet

Eğer tedbirler alınır ise hiç can kaybı olmaz. Bakın Japonya'ya 9 şiddetinde depremlerde insanların burnu bile kanamıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bizim de acilen bu tür işler yapmamız gerekiyor. Yoksa gittikçe daha fazla vatandaşımız ölecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı