Dünyanın Parasını Veriyorsun Serçe Parmağı Gibi İnternet Kullanıyorsun

Bugün ayın 2'si. Ben bu AKK'yi bitirmiş olamam, bitirmedim de zaten. Bu halde adam akıllı video izleyemiyorum. Ha bana sorarsanız internet bile bir lüks bizim için.

@Kimse sizde fazla hesaplama gibi bir hata olabilir mi? Ben 1 linux dağıtımı indirdim. Hearthstone ve CS: GO oyunlarını güncelledim. Gaming software güncellemelerini yaptım. Telefona yeni custom rom indirdim. 1-2 bölüm dizi izledim ve şuanki kullanım:

DönemDownload (Karşıdan İndirme)Upload (Karşıya Yükleme)
Haziran 20165.85 GB0.28 GB
Mayis 201691.72 GB6.32 GB
Nisan 2016105.41 GB8.81 GB
[TBODY] [/TBODY]
[TBODY] [/TBODY]

Bu kablolar fazlasıyla dayanır. Türk Telekom'da çalışan abi bizzat bana söyledi. Sizi kandırıyorlar sizse inanıyorsunuz. Bizlerde mecbur para veriyoruz kimse vermese mecburen düzeltecekler. Hadi olsun diyoruz alıyoruz hız düşünce kafanız donkluyor. Bunları böyle yapan bizleriz. Halk ayağa kalksa böyle sorunlar olamayacak. Biraz mantıklı düşün. Siz 100 Mbps kullanıyorsunuz biz 8 Mbps kullanıyoruz fakat AKK dolunca ne oluyor hızlarımız aynı değeri düşüyor. Fiyat bakımından biz karlı çıkıyoruz siz zaralı. 100 Mbps Youtube adam donarak izliyor ben 8 Mbps ile donmadan izliyorum. Gerisini siz düşünün. Böyle ülkede yaşıyoruz. Vatanımda sıkıntı yok başda duran adamlar vatanımızı yiyor bitiriyor. Anlayan anlayana...

Bir arkadaşım söylemişti.İtalya'da 100mbit internet 30€ imiş.Bu para bence 100mbit için gayet güzel.16mbit'e 71TL verebildikten sonra...

Ve Türk Telekom sözleşmem dolduktan sonra UyduNet'ten alacağım.En azından en adil interneti bu marka veriyor.Tabi ne kadar adil ise...

Bir arkadaşım söylemişti.İtalya'da 100mbit internet 30€ imiş.Bu para bence 100mbit için gayet güzel.16mbit'e 71TL verebildikten sonra...

Ve Türk Telekom sözleşmem dolduktan sonra UyduNet'ten alacağım.En azından en adil interneti bu marka veriyor.Tabi ne kadar adil ise...
Yalnız hocam uydunet yaznca türksat çıkıyor ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı