Dünyayı yöneten Yahudi ailesi: Rothschild

omrcetin

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Rothschild ailesi 18. yüzyılın sonlarından başlayarak Avrupa'nın çeşitli merkezlerinde bankalar kuran Yahudi kökenli Alman bir aileymiş. Çoğu kişi Rotschild ailesinin adını bile bilmez. Ama dünyayı ele geçirme gayesi ile attıkları adımlar, hiç küçük değil.
Araştırmalarıma göre bir çok ses getiren olayların arkaplanında bu aile var:

11 Eylül Saldırısı,
Osmanlı Devleti'nin planlı olarak yıkılması,
Kennedy Suikasti,
İsrail'in kurulması,
1. Dünya Savaşı,
Hitler'in ortaya çıkışı,
Arapların dağılması, gibi.

1. Osmanlı Devleti
Osmanlının en çok dış borcu Rothschild'in sahibi olduğu
Bank Of England bankasınadır.
Osmanlı Devleti, Rotschıld ailesine olan borcunu ödeyecek durumda
olmadığından Rotschıld ailesi bunu fırsat bilmiş, Osmanlıya iğrenç bir teklifte
bulunmuştur. Sultan 2. Abdülhamit ile görüşen Lord Baron Rotschıld
"Kudüs şehrinin, Filistin'in, Suriye'nin ve Güneydoğu Anadolu bölgesinin,
yeni kurulacak olan Yahudi devletine verilmesi karşılığında,
Osmanlı devletinin tüm dış borcunu silme ve Balkanlar'da, Afrika'da
kaybettikleri toprakları geri verme" teklifinde bulunmuş,
ancak Abdülhamit teklifi şiddetle reddetmiştir. Bu tutumu ise yıkılmayı hızlandıran en büyük faktördü.
Diğerlerini açıklamak için zamana ihtiyacım var. Üzgünüm.

Ya kusura bakmayın yok dünyayı yöneten yok sözü geçen aileler vs. saçmalıktan ötesi bir şey.
Avrupa'nın çeşitli merkezlerinde bankalar kuran
Her şey kitabına göre yapılmış öyle başlanmış, belli bir güce ulaşması legal şekilde olmuş ise gücü yettiğince istediğini iğrenç teklifte bulunur istediğine istediği teklifi sunar. Kapitalist dünya ise bunlarda sonuçlarıdır.
Kendi halkına göre ve o kişilere sorsak %100 haklılardır öyle değil mi?

İnsanlar karanlıktan korkar ben ise Yahudi'den korkarım gezegendeki en tehlikeli yaratık bunlardır her şey beklenir:D Ekonomik olarak dokunmadıkları ülke yok sanırsam. Şaka bir yana bizim millet abartmayı da bayağı sever, bazen eğlenceli oluyor gerçi.

Duyduğuma göre servetleri bir trilyon dolarmış ve bu servetle amerikayı yöneterek çini ve rusyayı yenip dünyayı feth ederek tek dünya düzeni kurmak istiyorlarmış. Eğer Trump yerine Clinton seçilseydi hedeflerine daha çabuk ulaşmaya çalışacaklardı. Kuzey koreyle de anlaşamadılar ama sonra ne olduysa barıştılar herhalde gösteriş ve provokasyon yapıp Avrupayı birbirine düşürüp hristiyan birliğini bozma peşindeler. Duyduklarıma göre durum bu.

Duyduğuma göre servetleri bir trilyon dolarmış ve bu servetle amerikayı yöneterek çini ve rusyayı yenip dünyayı feth ederek tek dünya düzeni kurmak istiyorlarmış. Eğer Trump yerine Clinton seçilseydi hedeflerine daha çabuk ulaşmaya çalışacaklardı. Kuzey koreyle de anlaşamadılar ama sonra ne olduysa barıştılar herhalde gösteriş ve provokasyon yapıp Avrupayı birbirine düşürüp hristiyan birliğini bozma peşindeler. Duyduklarıma göre durum bu.
Merak etme dostum koca Dünya'yı kimseye yedirmezler:ıslık: Sen şuan bunları nerden okudun bilmiyorum ama birilerinin bildiğine göre aile biraz açık vermiş... Bi' koalisyonluk işleri var:D

Merak etme dostum koca Dünya'yı kimseye yedirmezler:ıslık: Sen şuan bunları nerden okudun bilmiyorum ama birilerinin bildiğine göre aile biraz açık vermiş... Bi' koalisyonluk işleri var:D

Böyle olduğu düşünülüyor tabi her şeyi gizli mason örgütlerince ayinlerle aktarıyorlar bilgi sızdıran köstebekleri aynı gerçek köstebek gibi canlı canlı toprak altına sokuyorlar. Hatta bu araştırmamdan ötürü benim de peşime düşmüş olabilirler

Böyle olduğu düşünülüyor tabi her şeyi gizli mason örgütlerince ayinlerle aktarıyorlar bilgi sızdıran köstebekleri aynı gerçek köstebek gibi canlı canlı toprak altına sokuyorlar. Hatta bu araştırmamdan ötürü benim de peşime düşmüş olabilirler perdeleri kapatıp oturuyorum evde.
Eğil bence ateş açarlarsa denk gelme ihtimali düşer ben siper aldım bile:LOL:

Dunyayi yonetir tabi banka demek para demek dolayisi ile siz birine borc veriyorsaniz ve borcun karsiligi olarak bir is yapmasini isterseniz yapar. Her neyse gelelim Osmanli devleti neden o hale geldi de borcu oldu?

Osmanli devleti sanayilesmeyi kacirdi. Ve dolayisi ile yeni doneme ayak uyduramadi surekli borc aldi ve borclar cok asiri yuksek faizlerle verildi. Borcu kapatmak icin borc alip ve bunu alirken de daha yuksek faizle aldi. Borcu borc ile kapatti. Mevzu bu cok uzar bu yazi. Kisaca anlattim. Duyun umumiyeyi hic katmiyorum olaya. Kisacasi Osmanli devleti kendi sonunu bu sekilde hazirladi.

Yani buraya gelip dis mihraklarmis felan bos laf. Ayagini denk alacaksin elini kaptirmayacaksin elin gevuruna. Kaptirirsan iste boyle olur. Suan yeni bir devire giriyoruz bu devirde devlet asiri sekil de teknolojiye yatirim yapmak zorunda. Kisa yaziyorum cunku soyleyeceklerim bir kulaginizdan girip digerinden cikacak yine yok bu aile yonetiyor felan diyeceksiniz. Tabi yonetir o kadar para sen de olsun sen de ulkelere borc verirsin geri odeyemez duruma duser istedigini yaptirirsin. Sonucta bir bankanin sahibi olmak zorunda gokten inmiyor ya. Aile veya sahis hic fark etmez.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı