Düşmanların kafasında health bar bulunan oyun önerisi

Kainny

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
gabenin öz oğlu
Arkadaşlar, biraz saçma bir öneri isteği biliyorum ama düşmanların üzerlerinde can barı olan oyunlarda her düşmana vurunca ve üzerinde verilen hasar sayısı çıkınca rahatlıyorum.

Dark Souls 2 bitirdim.

Sistemim;

HD 6350 1 GB VRAM
8 GB RAM
i5 660 3.33 GHz

Çöp olduğunu biliyorum, oyunun eski dönemlerde geçmesi tercihimdir. Ancak modern dönemlerde geçse de olur.

Şimdiden sağ olun.

Arkadaşlar, biraz saçma bir öneri isteği biliyorum ama düşmanların üzerlerinde can barı olan oyunlarda her düşmana vurunca ve üzerinde verilen hasar sayısı çıkınca rahatlıyorum.

Dark Souls 2 bitirdim.

Sistemim;

HD 6350 1 GB VRAM.
8 GB RAM.
i5 660 3.33 GHz.

Çöp olduğunu biliyorum, oyunun eski dönemlerde geçmesi tercihimdir. Ancak modern dönemlerde geçse de olur.

Şimdiden sağ olun.

Hocam bildiğim kadarıyla sisteminiz modlu MC için yeterli 1.7.10 sürümüne geçip modlu bir şekilde dediğiniz can barı ve yaratık çeşitliliği ile oyundan zevk alabilirsiniz.

Hocam bildiğim kadarıyla sisteminiz modlu MC için yeterli 1.7.10 sürümüne geçip modlu bir şekilde dediğiniz can barı ve yaratık çeşitliliği ile oyundan zevk alabilirsiniz.
Son sürümüde 60 FPS oynuyorum. Modlu öneriniz için teşekkürler. Deneyeceğim.
Ha birde yapay zekasının iyi olması önemlidir, The Division gibi çöp yapay zekalar işte eh..

Yeni konular

Geri
Yukarı