Düşme sonucu çalışmayan harici disk

Yiğit baki

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Dün harici diskim sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Sabah düşmüş kasadan sarkıyordu. Diski bağladım. Harici diski takınca Windows'dan ses geliyor ama cihazlar ve sürücülerde gözükmüyor. Disk yönetiminden baktığım zaman harici disk gözüküyor ama bilinmiyor başlatılamıyor hatası var. Ve harici diskten garip bir ses geliyor. Harici diskten gelen ses:Kayıt (3).m4a

Ek Açıklama 2020-08-26 113412.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Dün harici diskim sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Sabah düşmüş kasadan sarkıyordu. Diski bağladım. Harici diski takınca Windows'dan ses geliyor ama cihazlar ve sürücülerde gözükmüyor. Disk yönetiminden baktığım zaman harici disk gözüküyor ama bilinmiyor başlatılamıyor hatası var. Ve harici diskten garip bir ses geliyor. Harici diskten gelen ses:Kayıt (3).m4a

Eki Görüntüle 649075
Hocam düşünçe içi hasar görmüş olabilir. Garantisi varsa bir yollayın isterseniz. Kullanıcı hatası olarak bahsedebilirler ama deneyin.

Ama yere düşmedi ki hocam. Benim tahminim giriş kısmında bir sıkıntı oldu. İçini açıp kasaya bağlayayım dedim. Onu da yapamadım. Aslında sorunu ne anlasam belki bir umut ama ne hatası veriyor bilmiyorum. Kafa vurmuyor bu arada.

Giriş kısmında sıkıntı olsaydı hiç çalışmazdı ve tak tak ses vermezdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı