Düşük Android sistemde yüksek Android gerektiren uygulamaları kullanma

Makaleler
8
Daha fazla  
Arkadaşlar ben eski bir tabletimde yeni uygulamaları kullanmak istiyorum. Android sürümü yetmediği için açamıyor. Araştırdığımda daha yüksek bir Android sunan ROM'a da rastlamadım. Ben bu işi nasıl halledebilirim?

Mesela Android 4.4.2 olan sistemde, Android 5 gerektiren uygulama açmak istiyorum. Bu nasıl mümkün olabilir ROM flash'lamak dışında çünkü denedim ve uygun ROM bulamadım.

Mümkünse eski ve destekleyen bir sürümünü bulup kuracaksınız o uygulamanın.(Ki resmi ve güvenli bir kaynak bulamayacağınız için önermiyorum.)

Paket ayrıştırma da sorun çıktı diyecektir. APK yüklemeye kalkışırsam aynen bu uyarıyı alacağım biliyorum.
Paket ayrıştırma da sorun çıktı diyecektir. APK yüklemeye kalkışırsam aynen bu uyarıyı alacağım biliyorum.

Bazı Android sürümlerinde (genellikle 4.4.4) civarlarında APK yükleyince uyum sağlayabiliyordu sistem yanlış hatırlamıyor isem.

Bazı Android sürümlerinde (genellikle 4.4.4) civarlarında APK yükleyince uyum sağlayabiliyordu sistem yanlış hatırlamıyor isem.

Ama 4.2.2'de olmuyor bu olay.

Ama 4.2.2'de olmuyor bu olay.

Ben 4.4.4 sürümlü cihazda sürümü desteklemeyen Kine Master uygulamasını kullanmıştım APK ile. Dediğim gibi 4.4.2 sürümlü cihazla Android 5 destekleyen bir uygulamayı açamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı