Düşük birimde döviz alınabilir mi?

Elkam1no

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 5800X B450 Tomahawk Max Zotac RTX 3070Ti 32 GB Ram 1TB NVME SSD
Ben sırf meraktan dolayı 100 Japon yeni almak istiyorum ya da 1 dolar, 1 euro fark etmez. Bunları dövizcilerden alabilir miyim?

Büyük ihtimalle verirler kapı dışarı etmezler ama şöyle düşünmeyin size kötü davranacaklar öyle bişe olmaz yani normal girip alıp çıkarsınız

Bildiğim kadarıyla en az 20 dolar gibi sınırı olan miktarlarda satış yapılıyor. Bir ara döviz bürosundan 15 dolar alacaktım 20dolar almak zorunda kalmıştım. 1 dolar, 1 euro miktarlarında alabileceğinizi sanmıyorum.

Reşitsen alabilirsin.

Başka yerlerden araştırdığımda reşit olmamıza gerek yokmuş ama reşitim zaten.

Hocam kapıda rozetli uniformalı kişiler zile basıyor, bir.
Bak istersen :)

Hocam yapmayın :p

Büyük ihtimalle verirler kapı dışarı etmezler ama şöyle düşünmeyin size kötü davranacaklar öyle bir şey olmaz yani normal girip alıp çıkarsınız.

Tamamdır hocam teşekkürler. Zengin biriymiş gibi gireceğim 100 yenimi alıp çıkacağım.

Japon Yeni'ni her yerde bulamazsınız ancak euro ve dolar her döviz bürosunda bulunabilir. Reşitseniz alabilirsiniz.

Hocam ben Japon yeni satan bir yerler buldum o yüzden dedim.

Bildiğim kadarıyla en az 20 dolar gibi sınırı olan miktarlarda satış yapılıyor. Bir ara döviz bürosundan 15 dolar alacaktım 20dolar almak zorunda kalmıştım. 1 dolar, 1 euro miktarlarında alabileceğinizi sanmıyorum.

Hocam emin misiniz? Kanitlayabilir misiniz?

Japon Yeni'ni her yerde bulamazsınız ancak euro ve dolar her döviz bürosunda bulunabilir. Reşitseniz alabilirsiniz.

Japon yeni dünyada en çok kullanılan 3. para birimi bulamama ihtimali yok.

Hocam emin misiniz? Kanitlayabilir misiniz?

Döviz bürolarında farklılıklar olabiliyor ama genelde minimum işlem tutarı oluyor o tutarın altında para değişimi yapamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı