Düşük boyutlu Linux işletim sistemi önerisi

Hocam peki Lubuntu'yu indirdiğim zaman bilgisayar sıfırlanmayacak, değil mi? İndirdikten sonra hemen kullanabileceğim, değil mi?
Aslında Lubuntu 20.10 indirecekseniz, önermem. LXQt'ye geçtikten sonra gerçekten batırdlar resmen. Hafiflikten eser elamet kalmadı. 18.04 LTS sürümü varsa onu kurun, ya da başka dağıtımlara bakın.

Sıfırlanmak derken? Format zaten diskte olan işletim sisteminin silinmesi demek?

Aslında Lubuntu 20.10 indirecekseniz, önermem. Lxqt'ye geçtikten sonra gerçekten batırdlar resmen. Hafiflikten eser elamet kalmadı. 18.04 LTS sürümü varsa onu kurun, ya da başka dağıtımlara bakın.

Sıfırlanmak derken? Format zaten diskte olan işletim sisteminin silinmesi demek?

İlk defa Linux'a geçeceğim. Ubuntu, Kubuntu, Lubuntu, Linux Mint bunların hiçbirisini bilmiyorum. Windows 7'den Windows 10'a geçtiğimde sıfırlanmadı bilgisayar. Yani Linux'a geçince sıfırlanır mı? Diyorum.

İlk defa Linux'a geçeceğim. Ubuntu, Kubuntu, Lubuntu, Linux Mint bunların hiçbirisini bilmiyorum. Windows 7'den Windows 10'a geçtiğimde sıfırlanmadı bilgisayar. Yani Linux'a geçince sıfırlanır mı? Diyorum.
O yükseltme hocam. Bunda ise sıfırdan kuruyorsunuz. Yani önemli veriniz arsa yedeğini alın, ya da dual boot olarak hem Windows, hem Linux kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı