Düşük boyutlu strateji oyunu önerisi

Humbel

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba iyi akşamlar herkese.
1 hafta yayla da kalacağım için oyun önerisi açmıştım, öneriler ve seçimlerin doğrultusunda; Half-Life2, Katana Zero(Türkçe yama ile oynamanızı kesinlikle tavsiye ederim, müzikleri efsane ötesi, oynayışı ve zevki de en az müzikleri kadar çok güzel ama Türkçe yamasız bir yere kadar ben beceremedim) ve hollow Knight indirdim. Hollow Knight dil seçiminden sonra bir türlü açılmadı oynayamadım. Half-Life 2'yi bitirdim ama sarmadı beklentimi karşılamadı(kötü demiyorum aksine güzel oyun ama beni sarmadı).
Uzun süre oynanabilecek oyun için strateji ve RPG türleri en iyileri diye düşündüğümden bu tarz oyun önerisi istiyorum. Bir diğer sorum ise 9GB internetim var mobilden; mobilden internet paylaşıp 2-3GB oyun indirirsem bir sıkıntı olur mu? Fazla yer mi?
Şimdiden teşekkürler.
Oyun için aklımda; Age of Empires 2 var. Katana Zero gibi oyunlara da kabulüm.

Kesinlikle Stronghold Crusader. Age of tarzıdır ama değer. Her bölüm de farklı karakterler vardır ve karakterlere göre strateji de değişiyor.

Call of war. Hızlıca alışırsınız hocam :D Not : Oyun gerçek zamanlı yani bir birlik gerçek hayatta gibi 1 saat 3 gün gibi sürelerde gidiyor ayrıca binalar da

Good game empire : Orta çağda geçen kale kurma oyunu hızlaca alışırsınız.

Geri
Yukarı