Düşük bütçeli 1080p veya 2K monitör önerisi

Hocam alın geçin derim
Bütçeyi azıcık daha arttırıp bir üst modeli olan G274qpf qd modelini alabilirsiniz hem sRGB oranı ve renk özellikleri daha iyi hem de quantum dot teknolojisi var aradaki fiyat farkı için değer.

Zaten monitöre ve özlliklerine baktığınızda muadillerine göre çok daha iyi ve yeni teknolojiler ile üretilmiş bakmanızı öneririm @Eremenko7

Hocam gerçekten güzel bir haberim var daha dün baktığımda 11600-13000TL civarıydı şu an fiyatı 10500 yerinizde olsaydım kaçırmazdım.

Öbür arkadaşların önerdiği monitörlere göre özellikleri bir hayli iyi Rapid IPS, 1ms GtG, quantum dot teknolojisi, mavi ışık azaltma, Adobe RGB desteği olması ve sRGB oranın yüksek olması ve bir sürü güzel ve yeni teknolojisi gerçekten çok iyi.

Son düzenleme:
Hocam alın geçin derim
Bütçeyi azıcık daha arttırıp bir üst modeli olan G274qpf qd modelini alabilirsiniz hem sRGB oranı ve renk özellikleri daha iyi hem de quantum dot teknolojisi var aradaki fiyat farkı için değer.

Zaten monitöre ve özlliklerine baktığınızda muadillerine göre çok daha iyi ve yeni teknolojiler ile üretilmiş bakmanızı öneririm @Eremenko7

Hocam gerçekten güzel bir haberim var daha dün baktığımda 11600-13000TL civarıydı şu an fiyatı 10500 yerinizde olsaydım kaçırmazdım.

Öbür arkadaşların önerdiği monitörlere göre özellikleri bir hayli iyi Rapid IPS, 1ms GtG, quantum dot teknolojisi, mavi ışık azaltma, Adobe RGB desteği olması ve sRGB oranın yüksek olması ve bir sürü güzel ve yeni teknolojisi gerçekten çok iyi.
İlk attığınız monitör güzel gibi duruyor hocam diğer monitör ile ilgili kötü yorumlara denk geldim. Çok sağolun.

Hocam ben karıştırmışım size cevap verirken başka bir monitöre ait yorumları söylemişim. Kusura bakmayın. O kadar fazla bakındım ki artık karıştı her şey.

Hocam artık o kadar abartınca cidden kafa karışıyor bence çok takmayın kaliteli ve güzel bir monitör alın geçin ben aynısını PC'yi toplarken yaptım 2-3 hafta her yeri gezdim yerinde olsam MSI'ya da Dell'i alır geçerim.

Bu ekonomide bir daha alıp kolay kolay değiştiremiyeceğimizde almışken parasının hakkını versin ve uzun süre götürsün diye çok uğraşıyoruz ama yıpratıyor insanı cidden.

Hocam yeni topladığım kasada bulunan parçaların çoğu MSİ. Muhtemelen dediğiniz gibi yaparım. Yardımlarınız için teşekkürler. İşte amacım da öyle bir kere alıp işin içinden çıkmak.

Hocam yeni topladığım kasada bulunan parçaların çoğu MSI. Muhtemelen dediğiniz gibi yaparım. Yardımlarınız için teşekkürler.

Bende teşekkür ederim hocam şimdiden hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı