Düşük bütçeli 2+1 ses önerisi

feineken

Femtopat
Herkese merhabalar,

Bu site sayesinde monitörler hakkında bayağı bilgi sahibi oldum ve yeni bir monitör aldım. Buradaki insanların bilgisine ve fikirlerine güvendiğim için üyelik açıp hem buranın bir parçası olmak hem de başka konu hakkında fikir almak istedim :)

Monitörümü laptopa bağladım. Masanın durumundan dolayı Laptop'ım sağımda kalıyor ve sesler de sürekli olarak sağdan geliyor. Oyun oynarken, film izlerken vs. tuhaf hissediyorum bu yüzden maksimum 400-500 liraya 2+1 veya sadece 2 speakerlı bir sistem almak istiyorum. Konu hakkında çok bir fikrim vs olmadığı için Logitech'ler daha güvenilir geliyor ama kullananların veya detaylı araştıranların her türlü tavsiyesine/fikrine açığım.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Selam GB,

Çok uzun yıllar önce Creative'in A300 modelinden almıştım. Mutlu mesut yıllarca kullandım ve hala kullanıyorum. Gerek film-dizi gerek oyun oldukça tatmin edici. Ki zaman zaman ses kartı / prosesör ile gitar ve davul da bağlayıp referans monitörü gibi (tabii ki yerini tutmaz referans monitörünün ama mix yapmıyorum haliyle) kullandığım oldu.

Sanırım 6-7 sene sonra taşınırken bıraktım ve gidip yeni modellerinden almıştım, beğenmedim. İade ettim aldığım ürünü ve gidip ikinci el yine bundan aldım. Dediğim gibi hala da kullanıyorum, tavsiye ederim 2.el bulabilirsin rahatlıkla; Creative A300 model 2+1 ses sistemi - Hoparlör / Ses Sistemi ilanları sahibinden.com'da - 977886447

İyi forumlar o/

Geri
Yukarı