Düşük bütçeli mouse önerisi

viserion

Hectopat
Hiçbiri önerilebilecek cinsten değil, fason üretim. Çin'de rastgele bir yerde denetlenmeden üretiliyorlar, dünyanın her tarafında farklı logolar ile satılıyorlar. Hem paranı hem sağlığını tehlikeye atarsın.

Logitech M100 39 TL ben kullaniyorum. Dunyanin en iyi FP faresi. Steelseries gibi tiklama hissi var. :) Everest felan alma bosuna 2 ay sonra bozulur onlar.

Bu sitedekiler EVEREST ürünlerine çöp diyecek fakat ben öneriyorum SGM-X7 modelini. 3 senedir o Mause'u kullanıyorum. Bana mısın demiyor.

Bu ürünler oyuncu faresi adı altında tamamen standart olan ürünler almanızı önermiyorum.
Bu fareyi öneririm hiç olmazsa Microsoft ve kalitesi belli emin olun o ürünlerden de çok performans verir.

Bu sitedekiler EVEREST ürünlerine çöp diyecek fakat ben öneriyorum SGM-X7 modelini. 3 senedir o Mause'u kullanıyorum. Bana mısın demiyor.
Bunu arkadaşım yanlış hatırlamıyorsam ŞOK'dan almıştı akşamına tekeri tutarsız çalışmaya başladı, arkadaşım da sinirlenip fareyi parçaladı. Everest tamamen şans işi, Aliexpress'den aldığım 3 dolarlık gaming fare de 1 senedir sağlam bu demek değildir ki o ürün alınabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı