Düşük bütçeli mouse önerisi

MiryoKefaloN

Centipat
Arkadaşlar bu yaz tatilinde PC toplamayı düşünüyorum. PC bileşenleri hazır fakat ekipman kısmında aklımda her zaman soru işaretleri uçuşmuştur. CS:GO, LOL gibi oyunlar oynayacağım fakat FPS her zaman benim için ön planda. Asıl konuya gelelim. Biliyorsunuz oyunlarda mouseun önemi büyük. Benim de max 250 hatta zorlarsam 300 TL gibi bir bütçem var. Bu bütçeye Redragon M711 Cobra ve TT e-Sports Iris arasında kaldım. Fikirlere açığım. Bu arada söyleyeyim, G102 elime hafiften küçük geliyor. Yaşım biraz küçük ama elim büyük. 18 cm uzunluğunda bir ele sahibim ve claw grip kullanıyorum. Mouse olarak öneriniz ne olurdu? Şimdiden teşekküler.

Son düzenleyen: Moderatör:
indirimde gördüğüm mouslerı paylaşmak isterim :
SS Rival 310
Logitech g402
SS Rival 300S( alternatif )
Razer Mamba RGB sevenler için
Razer DeathAdder Elite
Razer DeathAdder Chroma'yı 3.5 senedir kullanmaktayım artık tuşlarda click sorunu oluşmaya başladı.
Gözüme indirim olarak batan ve severek kullanacak olacağım mouselar bunlar. Kendi bütçene göre istediğini alabilirsin . Razer DeathAdder Elite bu fiyatta görmek pek mümkün olmaz bir daha ayrıca.
Şahsen Rival 310 siparişi verdim.

Hyperx Pulsefire FPS Pro/Surge RGB bakabilirsiniz.
Pulsefire surge' ı elime almıştım. RGB'si gayet güzel ve rahatlıkla elime oturan en iyi mouse idi diyebilirim. Fakat duyduğuma göre sağ ve sol click'i birbirine takılabiliyormuş. İnşallah bu sorun düzeltilmiştir.

Bu arada Letgo'da cooler master mm830 ve ck 350 ikilisini 600 liraya gördüm. Klavyesinin mavi switch olması benim için büyük bir kayıp. Çünkü ev ortamında yüksek ses çıkaracağı ve geç saatlere kadar oyun oynayacağım için rahatsız eder. Klavyeyi es geçersek, cooler master mm 830 hakkında ne düşünürsünüz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı