Düşük bütçeli sistem önerisi

Burak Gençoğlu

Centipat
Selamünaleyküm arkadaşlar. İş yerime alacağım. Pencere programlari açsın bir de tarayiciya falan girerken hizli olsun yeter.
Müşteri geldiğinde hizlica beklemeden yapabileyim. Toplamada olur Kayseri'de yasiyorum. Bütçem az beklentim pek yok zaten oyun falan değil amaç. Sadece kasa klavye monitör falan dışardan alacağım.
Fiyat ne kadar az olursa o kadar iyi olur saygilarimla. Moderator kusura bakma telden yapiyorum yazim yanlisi olabilir affola.

Tam olarak bütçeniz nedir? Aşağıda paylaştığım sisteme SSD eklerseniz çok daha hızlı açılır. Sistemin içerisine kasa dahil değil. İkinci el bir kasa alabilirsiniz ya da uzay montaj kullanabilirsiniz.

işlemci+ekran kartı:AMD Ryzen 3 2200G 3.5 GHz AM4 6 MB Cache 65 W İşlemci Fiyatları ve Özellikleri anakart ASUS PRIME A320M-F AMD A320 AM4 DDR4 3200 VGA USB3.1 mATX: Amazon.com.tr ram: Patriot Viper Steel Series DDR4 8GB 3200MHz Performance Memory Module - PVS48G320C6: Amazon.com.tr ssd: Gigabyte GP-GSTFS31240GNTD 2.5" 240 GB SATA 3 SSD Fiyatları ve Özellikleri
Selamünaleyküm arkadaşlar. İş yerime alacağım. Pencere programlari açsın bir de tarayiciya falan girerken hizli olsun yeter.
Müşteri geldiğinde hizlica beklemeden yapabileyim. Toplamada olur Kayseri'de yasiyorum. Bütçem az beklentim pek yok zaten oyun falan değil amaç. Sadece kasa klavye monitör falan dışardan alacağım.
Fiyat ne kadar az olursa o kadar iyi olur saygilarimla. Moderator kusura bakma telden yapiyorum yazim yanlisi olabilir affola.

Athlon 3000G ile güzel bir şey toplanabilir hocam, yeter ki bütçe belirtin.

Bu sisteme bakabilrisiniz, incehesap indiriminde stok sınırlı, haberiniz olsun.

Bu sisteme bakabilrisiniz, İncehesap indiriminde stok sınırlı, haberiniz olsun.

Athlon 3000G ile güzel bir şey toplanabilir hocam, yeter ki bütçe belirtin.

1.700-2.000 tl´ye giriş seviyesi bir şeyler toplanır.

Tam olarak bütçeniz nedir? Aşağıda paylaştığım sisteme SSD eklerseniz çok daha hızlı açılır. Sistemin içerisine kasa dahil değil. İkinci el bir kasa alabilirsiniz ya da uzay montaj kullanabilirsiniz.

Nasıl? Alınır mı? Yarına lazım.

Geri
Yukarı