Düşük bütçeli sistem önerisi

mehmetkaratr50

Decapat
Selamın aleyküm, ortalama 3000 TL civarı PUBG Mobile, CS GO, ETS 2 tarzı oyunlar oynayabileceğim 2-3 yıl beni idare edecek öncelik laptop ama masaüstü de olur. Önerileriniz var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
3000TL düşük bir bütçe değil oynamak istediğiniz oyunlar için bu bütçede bir masaüstü fazlasıyla yetecektir size. 2. El almak istiyorsan bütçene uygun parçaları seçip mantıklı kararlar almalısın. Sıfır istiyorsan hazır sistem satan siteler var. İtopya inventus gibi. Laptop konusunda bir bilgim yok. Ancak o bütçede bir laptop ile masaüstü arasında çok fazla performans farkı olacağına emin olabilirsin.
Tavsiye ve taslak masaüstü sistem:
Ryzen 5 1600
8x2 çift kanal RAM
RX 470/570
Bu tabanlıbir sistem senin işini görecektir.

3000TL düşük bir bütçe değil oynamak istediğiniz oyunlar için bu bütçede bir masaüstü fazlasıyla yetecektir size. 2. El almak istiyorsan bütçene uygun parçaları seçip mantıklı kararlar almalısın. Sıfır istiyorsan hazır sistem satan siteler var. İtopya inventus gibi. Laptop konusunda bir bilgim yok. Ancak o bütçede bir laptop ile masaüstü arasında çok fazla performans farkı olacağına emin olabilirsin.
Tavsiye ve taslak masaüstü sistem:
Ryzen 5 1600
8x2 çift kanal RAM
RX 470/570
Bu tabanlıbir sistem senin işini görecektir.

Hazır sistemlere bakıyorum dediğiniz sitelere bir bakayım
Bütçeye göre bir sistem hazırladım ve siparişini verdim detaylar şu şekilde.

Ryzen 5 1600.
GT1030 ekran kartı.
Corsair 8 GB 3000MHz RAM.
480GB SSD.
MSI AMD A320 anakart.

Sizce nasıl belirttiğim oyunlarda ne performans verir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı