Düşük ve yüksek bütçeli Gaming laptop önerileri

Kullandığınız Pavilion'un link ve modelini yazar mısınız? Yeni modellerde çözüldü biliyordum zaten ama böyle şeyleri şansa bırakmak istemem.
Bu benim ilk rehberim. Eleştirileri dikkate alıp yenisini yazabilirim.

Kullandığınız Pavilion'un link ve modelini yazar mısınız? Yeni modellerde çözüldü biliyordum zaten ama böyle şeyleri şansa bırakmak istemem.
Bu benim ilk rehberim. Eleştirileri dikkate alıp yenisini yazabilirim.
Tabii. HP Pavilion 15-DK0005NT https://www.hepsiburada.com/hp-pavi...asinabilir-bilgisayar-6zl09ea-pm-HB00000O7C8Z buradan satın almıştım fakat artık stoklarda yok. Bunun yerine aynı serinin 10.nesil işlemcili olanına bakabilirsiniz.
Dediğim gibi çok memnun kaldım ben cihazdan. Rehber de güzel olmuş devam edin yazmaya :)

Linkten tam olarak anlayamadım, 2019 çıkışlı mı? Eski Pavilion'larda sorun varken yenilerde yok demektir o zaman. Şimdilikmin 16 GB rehbere eklemeyi, 16 GB olmayanı da 8 GB RAM takviyesi ile önermeyi düşnüyorum. Artık yeni nesil oyunlarda 8 GB RAM az kaldı.
Teşekkür ederim 2 gün içinde yeterince eleştiri alırım yenisini yazarım :).
Dell, Lenovo gibi markalara hiç bakmadığımı fark ettim.

Son düzenleme:
Linkten tam olarak anlayamadım, 2019 çıkışlı mı? Eski Pavilion'larda sorun varken yenilerde yok demektir o zaman. Şimdilikmin 16 GB rehbere eklemeyi, 16 GB olmayanı da 8 GB RAM takviyesi ile önermeyi düşnüyorum. Artık yeni nesil oyunlarda 8 GB RAM az kaldı.
Teşekkür ederim 2 gün içinde yeterince eleştiri alırım yenisini yazarım :).
Dell, Lenovo gibi markalara hiç bakmadığımı fark ettim.
Evet bendeki 2019 çıkışlı.

Acer Nitro 2019 serisini kullanmama rağmen gayet memnunum, iyi ki Monster seçmemişim diyorum. Fanı maximuma çekince soğutma da sıkıntı olmuyor.

Monster'ı zaten yüksek bütçede tavsiye etmiyorum. Acer Nitro'da 2019 sürümünde ben soğutmasının kötü olduğunu gördüm. Mesajları okuduysan görürsün. Riske atmamak için de güncel rehberimde paylaştım. Neyse, yarın tekrar rehber yapacağım. HP sobadır her türlü çöptür ürünlerini kullanmaya gerek yoktur diyen haterlar olduğu için yeniden yazacağım. O rehbere giren adam yararlanmadan çıkar. Açıkçası ben o rehbere buradaki gibi yapıcı eleştiri bekliyordum. Bunu dememin sebebi rica etsem yarın sizi etiketlesem güncel konuya eleştiri yapabilir misiniz? Bu konudaki eksiklerimi diğer konuda kapatmaya çalıştım fakat o rehberde de Dell'i unuttum.

Monster'ı zaten yüksek bütçede tavsiye etmiyorum. Acer Nitro'da 2019 sürümünde ben soğutmasının kötü olduğunu gördüm. Mesajları okuduysan görürsün. Riske atmamak için de güncel rehberimde paylaştım. Neyse, yarın tekrar rehber yapacağım. HP sobadır her türlü çöptür ürünlerini kullanmaya gerek yoktur diyen haterlar olduğu için yeniden yazacağım. O rehbere giren adam yararlanmadan çıkar. Açıkçası ben o rehbere buradaki gibi yapıcı eleştiri bekliyordum. Bunu dememin sebebi rica etsem yarın sizi etiketlesem güncel konuya eleştiri yapabilir misiniz? Bu konudaki eksiklerimi diğer konuda kapatmaya çalıştım fakat o rehberde de Dell'i unuttum.
Eleştiririm hocam da şu anki insanların önyargısı çok var laptop konularında. İnsanlar 5 6 yıl önce ki laptoplara bakıp Acer kötü hp kötü diyorlar. Evet o zamanlar kötü olabilir ama bu markalar gaming alanında gerçekten kendini geliştirmiş firmalar ve laptopları incelemeye değer gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı