Düşük bütçeli yayın sistemi toplama

Dostum Vega 11 GT 1030 -RX550 seviyelerinde bir performans sunuyor. En azından GTX 960 seviyesi verse yine alınır fakat RX 570'in yanına bile yaklasamaz. Butcesinin az olduğunu bende biliyorum fakat APU sistemler 2500-3000 TL bu fiyatlara 2. elde RX570-580 sistemler toplanabilir zor degil.Bence 2. El kovalamali
Test videolarında, VEGA 80 FPS veriyorsa, ortalama RX 570'de 100 FPS veriyor.

Dostum güzel bir yayın izletmen gerekiyor mesela kötü görüntü kötü mic ve droplu bir yayın izlemem. Yayın için min 2060 lı bir bilgisayarın olması gerek sabit 4-5 upload alman gerek ve en önemliside bir mic. Herkes oyun oynayarak para kazanmak ister sana tavsiyem burdan para kazanırım diye girersen 1-0 geriden başlarsın haberin ola

Dostum güzel bir yayın izletmen gerekiyor mesela kötü görüntü kötü mic ve droplu bir yayın izlemem. Yayın için min 2060 lı bir bilgisayarın olması gerek sabit 4-5 upload alman gerek ve en önemliside bir mic. Herkes oyun oynayarak para kazanmak ister sana tavsiyem burdan para kazanırım diye girersen 1-0 geriden başlarsın haberin ola
Ya bütçeyi arttırıp iyi bir sistem toplayacak, yada ileride VEGA bir sisteme 2070 takabilecek.

Günümüzde APU sistemleri 3000 TL'ye topluyorlar ben 2. elde GTX 1070'li sistem toplarim o fiyata. Hadi sıfır olacaksa extra RAM alıyorsun zaten 3500 TL oluyor APU sistem. Sifirda 1650 Super'li sistemler 4000 TL bandında ben ne anladım .2. el parça alınmaz diyenler ise hiç deneyimi olmayan kişiler bal gibide alınır.

Sıfır parasina geliyor ikinci el. Hatta bazı parçalar sıfırından pahalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı