Düşük Elo İçin Off-Tank Şampiyon Tavsiyesi

Sana düşük elodan nasıl çıktığımı anlatmak istiyorum. Umarım sende denersin ve çıkarsın. Öncelikle hesabım düşük eloda iken şu tespitte bulundum. Düşük eloda arkadaşlarında girmediğin sürece MID-SOLO VE JUNGLE rolünde ne kadar skor yaparsan yap nasıl oynarsan oyna kazanamıyorsun.(Yani sürekli bir lane sorun çıkartıyor.) Bende sadece tank SUP rolü oynadım ve Bronz 2 liginden Gold 3 ligine çıktım. Düşük elodan çıkmak için sadece Tank hero alıp SUP oyna. Özellikle Blitzcrank. Bu karakteri başarılı bir şekilde oynarsan çok rahat oyun taşırsın. Umarım işine yarar. Dediğim gibi sadece tank ve SUP oyna.
Açıkçası derecelide sürekli Janna oynarım.

Top Trundle her türlü iş yapıyor ben hem onu oynuyorum ve ne yama gelirse gelsin, şampiyonların gerisinde kalırsa kalsın 2 tank eşyası ile tflerde iş yapmaya başlıyorsun.

Düşük elolarda pek oyun bilgisi olmadığı için Malphite veya Nasus durdurulamaz hale geliyor. Ama becerin varsa Irelia al bronzdan golda kadar yolun olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı