Düşük Elo İçin Off-Tank Şampiyon Tavsiyesi

Düşük elolarda Irealia, Jax, Olaf, Wukong , Swain, Shyvana, Singed, Shen, Diana oynanabilir. Ben şahsen Irelia, Jax , Olaf ve Diana oynamanı tavsiye ederim. Bunların hepsinde iyi bir antrenman yapman lazım öncelikle, nerede neyi atacağını ne kadar vurup ne kadar hasar alacağını ezberlemezsen patates olursun gene. İlk olarak Olaftan başla bana kalırsa, ghost + tp almış bir Olaf ölmez genelde. :)

Düşük elolarda Irealia, Jax, Olaf, Wukong , Swain, Shyvana, Singed, Shen, Diana oynanabilir. Ben şahsen Irelia, Jax , Olaf ve Diana oynamanı tavsiye ederim. Bunların hepsinde iyi bir antrenman yapman lazım öncelikle, nerede neyi atacağını ne kadar vurup ne kadar hasar alacağını ezberlemezsen patates olursun gene. İlk olarak Olaftan başla bana kalırsa, ghost + tp almış bir Olaf ölmez genelde. :)
Geçen ay Jax oynuyordum üst koridorda. Karşıdada orman Jax var. Adam bir Guinsoo ile Jilet Gibi aldı ardından direk Banshee aldı. Bende üçlü silahkılıç falan ne ararsan var ama karşı Jax beni dövüyor. Ne illet bir eşya Banshee. Vuramazsın can verir deli gibi direnç verir. Yahu insaf.
Bu arada İllaoi bu kategoriye girermi?

Ben şahsen Jax için Guinsoo'yu epey useless buluyorum, gerçekten çöp bir item. Kog oynarken gidiyor ama Jax' a hiç gitmiyor bana göre. Şahsen uzun süredir Üçlü, Mahvolmuş, Malmortius, Randuin, Banshee, Merkür' ün Adımları buildini kullanıyorum. Buildde değişen tek şey Mahvolmuş oluyor ara sıra, onun yerine de Vahşi Hydra çıkıyorum. Çok iyi burst damageye sahip bir takım var ise Hydra daha iyi bir seçim oluyor aktifinden dolayı. Illaoi diğerlerine oranla biraz daha değişik, yani çok uzun süreli fightlarda bazı off tank dediğimiz şampiyonlara kıyasla daha iyi hasar çıkarma potansiyeli var ancak üzerinde çok fazla hasar tutamıyor bana göre.

Ben şahsen Jax için Guinsoo'yu epey useless buluyorum, gerçekten çöp bir item. Kog oynarken gidiyor ama Jax' a hiç gitmiyor bana göre. Şahsen uzun süredir Üçlü, Mahvolmuş, Malmortius, Randuin, Banshee, Merkür' ün Adımları buildini kullanıyorum. Buildde değişen tek şey Mahvolmuş oluyor ara sıra, onun yerine de Vahşi Hydra çıkıyorum. Çok iyi burst damageye sahip bir takım var ise Hydra daha iyi bir seçim oluyor aktifinden dolayı. Illaoi diğerlerine oranla biraz daha değişik, yani çok uzun süreli fightlarda bazı off tank dediğimiz şampiyonlara kıyasla daha iyi hasar çıkarma potansiyeli var ancak üzerinde çok fazla hasar tutamıyor bana göre.
Randuin gibi eşyalar illaoiye çok yakışıyor. Sonuçta hasar dokunaçlardan geliyor.

Sana düşük elodan nasıl çıktığımı anlatmak istiyorum. Umarım sende denersin ve çıkarsın. Öncelikle hesabım düşük eloda iken şu tespitte bulundum. Düşük eloda arkadaşlarında girmediğin sürece MID-SOLO VE JUNGLE rolünde ne kadar skor yaparsan yap nasıl oynarsan oyna kazanamıyorsun.(Yani sürekli bir lane sorun çıkartıyor.) Bende sadece tank SUP rolü oynadım ve Bronz 2 liginden Gold 3 ligine çıktım. Düşük elodan çıkmak için sadece Tank hero alıp SUP oyna. Özellikle Blitzcrank. Bu karakteri başarılı bir şekilde oynarsan çok rahat oyun taşırsın. Umarım işine yarar. Dediğim gibi sadece tank ve SUP oyna.

Kolsuz herosu olan Tryndamere'i dene tam kanser edersin. Şahsen main herom fakat her an değiştirebilirim Gnar var elimde ve çok güzel bir şampiyon. İade edip Aatrox veya Zed alabilirsin çünkü dövüşçü şampiyonlar çok hızlı adam öldürme kabiliyetine sahip ve kolay penta atılıyor. Aatrox ile Q R E yaparak çok Quadra Triple attım.

Kolsuz herosu olan Tryndamere'i dene tam kanser edersin. Şahsen main herom fakat her an değiştirebilirim Gnar var elimde ve çok güzel bir şampiyon. İade edip Aatrox veya Zed alabilirsin çünkü dövüşçü şampiyonlar çok hızlı adam öldürme kabiliyetine sahip ve kolay penta atılıyor. Aatrox ile Q R E yaparak çok Quadra Triple attım.
Try 4 level ve kabus Try var ama derecelide deneme fırsatı bulamadım bir türlü.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı