Düşük fiyatlı oyun bilgisayarı tavsıyesi

caner can

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar malum ülke ekonomik olarak her gün daha kötü oluyor ben YouTube bir video izledim adam 500 TL PC de CS:GO, Valorant GT5 oynuyordu anakart M4A88td CPU Phenom X2 555 ATI 7850 GPU 8GP RAM vardi sistemi de. Şimdi ben bu sistemi toplasam benden onu gibi oynayabilir miyim? Bahsettiğim video bu;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 2 el toplamıştır muhtemelen Sana öneririm Karne zamanı karne hediyesi bağlığı altında pcler indirim gelir bide bazı kişiler şeçimden sonra vergileri filan kaldırcaz diyor sana tavsiyem yotubeda bütün pc tanıtan kişileri tkaip et Sana uygun pc gelirse baya indirim gemişse hemen kap

Arkadaşlar malum ülke ekonomik olarak her gün daha kötü oluyor ben YouTube bir video izledim adam 500 TL PC de CS:GO, Valorant GT5 oynuyordu anakart M4A88td CPU Phenom X2 555 ATI 7850 GPU 8GP RAM vardi sistemi de. Şimdi ben bu sistemi toplasam benden onu gibi oynayabilir miyim? Bahsettiğim video bu;
4 sene önce belki olurdu. Ama şimdi imkansız. Bütçeniz nedir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bütçe nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı