Düşük GB'lı güzel grafikli oyun tavsiyesi

Emin misiniz 20 yaşında olduğuna? Oyun 2008 çıkışlı.
Hocam sizce iyi grafikli mi ? Zaten 2 yıl boyunca düşük grafikli oyunların neredeyse hepsini oynadım ve yeni grafikli oyun istiyorum diyorum HL2 öneriyorsunuz ya. Ve grafiğinin iyi olduğunu savunuyorsunuz. Ayrıca oyun 2004 çıkışlı. Neredeyse 20 yaşında demişim ve oyun 18 yaşında.

Teşekkürler daha güzel öneri gelmezse indireceğim.

Teşekkürler bunu da listeye aldım.

İnternetiniz 16 mbps aşırı rezalet bir değer değil. Büyük ihtimalle RDR2 veya GOW'u bir kaç günde indirebilirsiniz bu hızla. Pc her zaman açık kalacak tabii ki. Onun dışında oyun olarak önerim maalesef yok. Ama yine de yükleyebileceğinizi söylemeliyim.

Hocam sizce iyi grafikli mi ? Zaten 2 yıl boyunca düşük grafikli oyunların neredeyse hepsini oynadım ve yeni grafikli oyun istiyorum diyorum HL2 öneriyorsunuz ya. Ve grafiğinin iyi olduğunu savunuyorsunuz. Ayrıca oyun 2004 çıkışlı. Neredeyse 20 yaşında demişim ve oyun 18 yaşında.

Metro 2033 Redux o zaman.

İnternetiniz 16 mbps aşırı rezalet bir değer değil. Büyük ihtimalle RDR2 veya GOW'u bir kaç günde indirebilirsiniz bu hızla. Pc her zaman açık kalacak tabii ki. Onun dışında oyun olarak önerim maalesef yok. Ama yine de yükleyebileceğinizi söylemeliyim.

1 ay sonra 100Mbps internet gelicek. Bir oyunu indirmek için günlerce beklemek istemediğim için böyle düşündüm. Eğer oyun bulamazsam öyle yapmayı düşünüyorum bende.

Metro 2033 Redux o zaman.
Teşekkürler tüm seriyi bitirdim unutunca tekrar bitiricem.

Önerin için teşekkür ederim oyunun olayı ney fotoğraflarına baktım ama anlayamadım

Sniper ghost warrıror 2
Oynadım.

Bitirdim.

1 ay sonra 100Mbps internet gelecek. Bir oyunu indirmek için günlerce beklemek istemediğim için böyle düşündüm. Eğer oyun bulamazsam öyle yapmayı düşünüyorum bende.

Teşekkürler tüm seriyi bitirdim unutunca tekrar bitireceğim.

Önerin için teşekkür ederim oyunun olayı ne fotoğraflarına baktım ama anlayamadım.

Oynadım.

Bitirdim.

Uzaya çıkıyorsun işte astronomi oyunu.

Race driver grid öneririm.

Çok düşük boyutlu değil ama Max Payne 3 iyi bir seçim olur. Hala daha taş gibi gözüküyor ve optimizasyonu da hayatımda gördüğüm en iyi iş olabilir.

Geri
Yukarı