Düşük gecikmeli IPTV tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
evet ligtvsi olan arkadaşımdan 2 kez teyit ettim aynı maçı açıp aradım dk sn sordum. maç saati açılan ticari kanalları var kalite çok iyi
@yattarali Bey, internetteki yayıncıların yaptığı yayınlarla kalite farkı var mı? 1080P 50FPS mi alıyorsunuz?

Hocam merhaba, Alfa IPTV asla tavsiye etmiyorum! 200 Lira verdiğim 12 ay yayınımın son 3 ayı kala sebepsiz tartışma yüzünden askıya aldılar, para iadesi istediğimde de alay ettiler. Hakkımı asla helal etmiyorum. Ben adamlara küfür dahi etsem adamların yayınımı askıya almaya hakları yok, gidip hakkımda hakaretten dava açabilirler ama onlar "HIRSIZLIK" yapmayı tercih ettiler.

Her neyse. Sorunsuz, en kaliteli IPTV sağlayıcısı hangisidir, maçlar için?

Hocam merhaba, Alfa IPTV asla tavsiye etmiyorum! 200 Lira verdiğim 12 ay yayınımın son 3 ayı kala sebepsiz tartışma yüzünden askıya aldılar, para iadesi istediğimde de alay ettiler. Hakkımı asla helal etmiyorum. Ben adamlara küfür dahi etsem adamların yayınımı askıya almaya hakları yok, gidip hakkımda hakaretten dava açabilirler ama onlar "HIRSIZLIK" yapmayı tercih ettiler.

Her neyse. Sorunsuz, en kaliteli IPTV sağlayıcısı hangisidir, maçlar için?
Ariyorum hâlâ. Ama en iyisi bence Bein Connect'e ortak girmek. Farkli takim taraftarlariyla.

Ariyorum hâlâ. Ama en iyisi bence beIN Connect'e ortak girmek. Farkli takim taraftarlariyla.

Ben de bunu soracaktım. Digitürk play için 4 ekranlı paketi ortak kullanamıyor muyuz? Farklı takım taraftarı olması gerekiyor mu? 96 liralık paketten bahsediyorum bu arada. Diğer takımların maçlarını da izliyorum çünkü.

Ben de bunu soracaktım. Digitürk play için 4 ekranlı paketi ortak kullanamıyor muyuz? Farklı takım taraftarı olması gerekiyor mu? 96 liralık paketten bahsediyorum bu arada. Diğer takımların maçlarını da izliyorum çünkü.

Simdi ayni anda izleme yok diye biliyorum. 4 ekran dedigi istedigin yerden izle web, cep, TV gibi. Farkli takim dememin sebebide Galatasaray'li sadece Galatasaray maclarini Fenerbahce'li sadece Fenerbahce maclarini izlemesi için.

Simdi ayni anda izleme yok diye biliyorum. 4 ekran dedigi istedigin yerden izle web, cep, TV gibi. Farkli takim dememin sebebide Galatasaray'li sadece Galatasaray maclarini Fenerbahce'li sadece Fenerbahce maclarini izlemesi için.
Hiç gerek yok o zaman.

Korner IP olmayacağı kesin, hem gecikmeli hem de üye olduktan sonra irtibat kurmaya çalışınca cevap vermeye tenezzül dahi etmiyorlar.

Bu IPTV de normal ulusal kanallar da gecikmeli mi izleniyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı