24 Mbps fiber için IPTV tavsiyesi

Alperen88

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. 24 Mbps fiber internet kullanıcısı olacağım yakın zamanda. IPTV tavsiyeleriniz neler olur? Ne kadar süredir kullaniyosunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tivibu ve Digitürk gayet iyi. Tivibu kullandım 3 sene. Çıkışımız rezalet oldu ama, fiyat/performans açısından gayet iyiydi.
Yerli dizi tekrarları, yabancı bazı diziler, belgesel,film ve spor kanalları gayet iyi. İnterneti pek problem etme, 10 mbps internetle kullandım. Sorun yaşamadım. Sadece Tivibu’nun saçma sapan sürekli güncellemeleri can sıkıcı. Ortalama haftada bir 5-10 dakika sorun yaşatıyordu. Bağlantı kopmalarıda oluyordu. Ama değer mi dersen, tavsiye ederim.

Derbilerde veya maçlarda donma oluyo mu hocam? Fiyatlandirma nasıl ve kaç mbps internet kullaniyosunuz?

@Alperen88 mpremium kapandı diye biliyorum, ben 4way IPTV kullanıyorum ve internetim de ilk 4 ay 24 Mbit VDSL'di ona rağmen hiç donma takılma yaşamadım 5-6 saniye gecikmeli ve 50 FPS yayınlardı. Bu sene için de yeniledim üyeliği, memnunum.

Hocam senin tavsiyen üzerine 4way aldım. İlk başlarda hafif problem yaşasam da son zamanlarda çok donmalar yaşamaya başladım. Üslub olarak çok temiz bir arkadaş fakat ben donma kaynaklı iptal ettim. Şimdi yeni bir tane arıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı