Düşük gecikmeli kablosuz müzik kulaklığı önerisi

sabriglsvn

Hectopat
Daha fazla  
Selam,
PC'de müzik-film ve clone Hero oynarken kullanabileceğim düşük gecikmeli ve Bluetooth olmayan kablosuz kulaklık arıyorum.
Bütçe 5000 TL civarı ama daha uygun modellere de açığım.
Şu ürünü al demek yerine birkaç farklı model paylaşırsanız sevinirim.

Gaming modellerde gecikme düşük oluyor ama müzik performansları çok kötü oluyor çoğunun. Hangi modelleri takip listeme almalıyım.

Bende Buds 2 Pro var ben çok memnunum ses kalitesi falan çok hoşuma gidiyor bu zamana kadar müzik dinlemediğimi fark ettim aldıktan sonra tavsiye ederim. Gecikmeside bilgisayara bağladığımda çok hafif var ama rahatsız etmiyor. YouTube'da falan hiç fark etmiyorum.

Bende Buds 2 Pro var ben çok memnunum ses kalitesi falan çok hoşuma gidiyor bu zamana kadar müzik dinlemediğimi fark ettim aldıktan sonra tavsiye ederim. Gecikmeside bilgisayara bağladığımda çok hafif var ama rahatsız etmiyor. YouTube'da falan hiç fark etmiyorum.
Selam hocam. Ben clone hero oynayacağım için büyük ihtimalle hissederim.

Bluetooth olmayan kablosuz kulaklık derken? USB taktığın türden mi? Ayrıca bu bütçeye eğer oyun için değilse Sennheiser öneririm, ses kalitesi inanılmaz.
Evet. Bluetooth pcde sorun yaratıyor hep. Düşük gecikmeli arıyorum.

Belki ilerde ses kartı alıp gitarı bilgisayara bağlarım. O yüzden düşük gecikmeli ve kablosuz olması önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı