Çözüldü Düşük Hashrate değeri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Ayarları denemeden önce Afterburner ayarlarından Sistem Başlarken Çalıştır'ı kapatmanızı öneririm. Çünkü 1000 Mhz+ yaptığımda ekran beyaz kalmıştı ve sistemi kapatıp açmak zorunda kaldım.

Sorun yok dostum, OC konusunda tecrübeliyim zaten. Özellikle GPU :).

Ayarları denemeden önce Afterburner ayarlarından Sistem Başlarken Çalıştır'ı kapatmanızı öneririm. Çünkü 1000 Mhz+ yaptığımda ekran beyaz kalmıştı ve sistemi kapatıp açmak zorunda kaldım.

Hocam effective 35 benim ben ETH Speed'den bahsediyorum, o değer sizde kaç?

Hocam minerstat sitesinde OC ayarları buldum (ilgili site) ve uyguladığımda 30,5 MH/s değeri elde edebildim.

Power Limit -> %60
Core Clock -> -150 MHz
Memory Clock -> +785 MHz

bunları uygulamanın karta bir zararı var mıdır? GPU sıcaklığı 57 derece. Güç kullanımı 74W.

Hocam minerstat sitesinde OC ayarları buldum (ilgili site) ve uyguladığımda 30,5 MH/s değeri elde edebildim.

Power Limit -> %60
Core Clock -> -150 MHz
Memory Clock -> +785 MHz

bunları uygulamanın karta bir zararı var mıdır? GPU sıcaklığı 57 derece. Güç kullanımı 74W.
Ayarlar güzel fakat UV yapmanız daha iyi sıcaklık ve güç tüketimi değerleri almanıza yardımcı olur. Şu an kartın kaç mV'ta çalıştığını söyleyebilir misiniz?

Ayarlar güzel fakat UV yapmanız daha iyi sıcaklık ve güç tüketimi değerleri almanıza yardımcı olur. Şu an kartın kaç mV'ta çalıştığını söyleyebilir misiniz?
Yukarıdaki ayarlarda 650mV çalışıyor. 785 MHz'in fazla olduğunu düşündüğümden +500 MHz ayarında kullanıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı