Düşük hassasiyet için mouse pad önerisi

Düşük sens için speed mouse padler önerilmiş, tamamen yanlış. Aksine düşük sens için control padler daha verimli sonuç verir. Arzuya göre speed de kullanılabilir elbette, fakat daha kolay verim alınır control pad ile. Çünkü sens düşük olduğunda mouse'un hareketi artar, "stopping power" gerekir. Sens düşük diye hızlı mousepad önerilmesi saçma bir düz mantıktan ibarettir.

1 ayda nasıl 350 liraya çıkıyor anlamış değilim.
Satıcı değişmiş amazon satıyordu, şimdi jetklik diye biri satıyor o da kafasına göre fiyat çekiyor.

Son düzenleme:
Düşük sens ve Control mouse pad tam bir facia ile sonuçlanır. Zaten düşük sens kullanıyorsun flick shot veya aniden yapacağın bir arkaya dönüşü iyice kısıtlamış olursun.

Düşük sens ve Control mouse pad tam bir facia ile sonuçlanır. Zaten düşük sens kullanıyorsun flick shot veya aniden yapacağın bir arkaya dönüşü iyice kısıtlamış olursun.
Atmasyon bir yorum bu tamamen. Taktiksel FPS oynayan profesyonel oyuncuların büyük çoğunluğu nasıl control pad ve düşük sens ile oynuyor madem öyle?

Atmasyon bir yorum bu tamamen. Taktiksel FPS oynayan profesyonel oyuncuların büyük çoğunluğu nasıl Control pad ve düşük sens ile oynuyor madem öyle?

Hahahaha atmasyon yorum yapmayın lütfen.
Attığım linkten profesyonel PUBG oyuncularının kullandığı aksesuarlara bakabilirsin.
Diğer oyunlar için de profesyonel oyuncuların kullandığı ekipmanlar mevcut.

Hahahaha atmasyon yorum yapmayın lütfen.
Attığım linkten profesyonel PUBG oyuncularının kullandığı aksesuarlara bakabilirsin.
Diğer oyunlar için de profesyonel oyuncuların kullandığı ekipmanlar mevcut.
Ahahaha ben diyorum tactical FPS, gelen cevap PUBG. Aah ah.

Direkt aynı siteden bakılabileceği gibi, CS:GO ve VALORANT oynayan bu düşük sensli prolar nasıl oluyor da control pad oynuyor tekrar sorayım. Anlaşılmazsa tek tek sens ve marka yollamak zorunda kalacağım gibi.

Ahahaha ben diyorum tactical FPS, gelen cevap PUBG. Aah ah.

Direkt aynı siteden bakılabileceği gibi, CS:GO ve Valorant oynayan bu düşük sensli Pro'lar nasıl oluyor da Control pad oynuyor tekrar sorayım. Anlaşılmazsa tek tek sens ve marka yollamak zorunda kalacağım gibi.

Buyurun gösterin görelim hep beraber :D.

Buyurun gösterin görelim hep beraber :D.
Pek bi profesyonelliğiniz olduğunu sanmıyorum, görünen o ki öylesine yorumlar yapılıyor. Zowie G-SR, Artisan FX Zero, LGG Saturn, Logitech G640, SteelSeries QCK+ veya Heavy gibi padler güncel piyasada tactical FPS konusundaki en popüler kontrol padlerden bazılarıdır. Bu padleri oynayan oyuncuların da büyük çoğunluğu düşük edpi ile oynar. "Pro Gears and Settings" üzerinden kolayca görülebilir. VALORANT için 150-220 arası edpi, CS:GO için 400-650 arası edpi gibi çok düşük değerler bile bu padler ile oynar. Bu cahil özgüveni insanı sadece yoruyor. Size tavsiyem bilmiyorsanız bir bilenden öğrenin.

Pek bir profesyonelliğiniz olduğunu sanmıyorum, görünen o ki öylesine yorumlar yapılıyor. Zowie g-sr, artisan FX Zero, lgg saturn, Logitech G640, SteelSeries QCK+ veya heavy gibi padler güncel piyasada tactical FPS konusundaki en popüler kontrol padlerden bazılarıdır. Bu padleri oynayan oyuncuların da büyük çoğunluğu düşük EDP'i ile oynar. "Pro gears and settings" üzerinden kolayca görülebilir. Valorant için 150-220 arası EDP'i, CS:GO için 400-650 arası EDP'i gibi çok düşük değerler bile bu padler ile oynar. Bu cahil özgüveni insanı sadece yoruyor. Size tavsiyem bilmiyorsanız bir bilenden öğrenin.

Hocam bahsettiğiniz padlerin hepsi Speed sürtünmesi düşül padler.

Razer goliathus Control pad vardı sanırım piyasadan kaldırılmış onu da eklicektim.

Konuyu açan düşük sürtünmeden ya da yüksek sürtünme ile alakalı bir şey sormamış.
İkimizde birbirimizi yanlış anlamışız çünkü farklı şeylerden bahsediyoruz.

Geri
Yukarı