Steam Düşük indirme hızı veriyor

alperenht

Decapat
Daha fazla  
Sadece Steam'de oluyor. Başka bir şeyde indirme yaptığımda kendi indirme hızımı alıyorum ama 2 gündür Steam'de böyle indirme hızı alıyorum ve bir şey indiremiyorum. İndirme önbelleğini temizle yaptım olmadı. İndirme sınırlaması zaten kapalı. Steam'i silip yükledim yine olmadı. Bir düzelmedi. Sorun nedir, nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-01-28 153200.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-28 153200.png
    24,3 KB · Görüntüleme: 27
İndirme bölgesini değiştirmeyi deneyebilirsin. Ben Ukrayna olarak değiştirdim daha iyi indirme hızı veriyor.

Normal hızınız ne hocam?

Sadece Steam'de oluyor. Başka bir şeyde indirme yaptığımda kendi indirme hızımı alıyorum ama 2 gündür Steam'de böyle indirme hızı alıyorum ve bir şey indiremiyorum. İndirme önbelleğini temizle yaptım olmadı. İndirme sınırlaması zaten kapalı. Steam'i silip yükledim yine olmadı. Bir düzelmedi. Sorun nedir, nasıl düzeltebilirim?

Sanırım Steam TR sunucularında sorun var. Son zamanlarda çok fazla sizin yaşadığınız sorunu yaşan kişi var, indirme bölgesini değiştirmeyi deneyebilirsin.

İndirme bölgesini değiştirmeyi deneyebilirsin. Ben Ukrayna olarak değiştirdim daha iyi indirme hızı veriyor.

Steam sunucusunu değiştirin, veya Cloudflare WARP açıp deneyin.

Bir deneyeyim ama normaldi düne kadar niye böyle oldu durduk yere anlamadım.

Hard disk kullaniyorsan ve internetin hizliysa normal HDD hizina yetisemiyor. Kullanmiyorsan bilemem.

SSD de de HDD de de aynı.

Normal hızınız ne hocam?

20-23 arası ile indiriyorum.

Sunucu değiştirerek denedim yine olmadı ya. Birkaç sunucu denedim niye olmuyor ya.

Son düzenleme:
Bende de aynı durum var. 100 Mbps internetim var ama Steam maksimum 60'ını kullanabiliyor. Sebebi hard disk kullanıyorum ve HDD internetimin hızına yetişemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı