Düşük notlarla sınıfta kalınır mı?

Makaleler
1
Merhabalar notlarım ekteki gibidir. Ben 1 ay karantinada kaldım ve çoğu zaman hastaneye gitmem gerektiği için okula pek gidemedim. Ek olarak kimya hocasıyla aram hiç iyi değil her ders tartışıyoruz ve bunu kasıtlı yapıyor. Onu da idareye bildirdim. Kaç tane dersten kalırsam sınıfta kalırım? Daha 2. sınavlar, sözlüler ve performans ödevleri vs. var.
Not: LoL oynamayı acilen bırakman gerek gibi saçma sapan şeyler yazmazsanız sevinirim.

Screenshot_2021-11-30-20-18-39-614_com.meb.vbsmobil.jpg

Screenshot_2021-11-30-20-18-36-676_com.meb.vbsmobil.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar notlarım ekteki gibidir. Ben 1 ay karantinada kaldım ve çoğu zaman hastaneye gitmem gerektiği için okula pek gidemedim. Ek olarak kimya hocasıyla aram hiç iyi değil her ders tartışıyoruz ve bunu kasıtlı yapıyor. Onu da idareye bildirdim. Kaç tane dersten kalırsam sınıfta kalırım? Daha 2. sınavlar, sözlüler ve performans ödevleri vs. var.
Not: LoL oynamayı acilen bırakman gerek gibi saçma sapan şeyler yazmazsanız sevinirim.

Eki Görüntüle 1229856

Eki Görüntüle 1229857

Rapor almadınız mı? Mesela tarih g girmiş. Ayrıca sözlüler çok önemli şu durumda ve edebiyat dersini kesinlikle 50 üstünde yapın ve köprüyü geçene kadar hocalar ile aranızı iyi tutmaya çalışın yapılabilecek birşey yok.Genel ort ve edebiyat ort 50 altı ve 3 dersten fazla zayıf olursa kalınıyor diye biliyorum.

Rapor almadınız mı? Mesela tarih g girmiş. Ayrıca sözlüler çok önemli şu durumda ve edebiyat dersini kesinlikle 50 üstünde yapın ve köprüyü geçene kadar hocalar ile aranızı iyi tutmaya çalışın yapılabilecek bir şey yok. Genel ort ve edebiyat ort 50 altı ve 3 dersten fazla zayıf olursa kalınıyor diye biliyorum.

Tarih, Fransızca, matematik ve coğrafyaya daha girmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı