Düşük ping ile lag olma sorunu

kaan234234

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, SuperOnline kullanıcısıyım oyunda pingim 50 - 60 aralığında fakat oyunlarda lag var. Ne yapabilirim ? şimdiden teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet V-sync o işe yarar, ama ne yazık ki açıkken oyunlara delay yapar genelde, zaten o yüzden insanlar Free-sync veyhahut G-sync için mönitörlere ekstra para verirler. Hala inanmıyor iseniz bir kaç oyunda deneyebilirsiniz.

Hacım naptın sen :D Ne adam orada yazmış aldığı pingi tamam kablo fark ettirir ama taş çatlasa 5-10 ping. Dediğim gibi bence sorun oynadığının oyunun sunucusunda.

Birşey yapmadım dediğimi yanlış anladınız. Ben zaten demişim ki "sizin ping sorununuz yok olsa kablo bir nebze düzeltirdi " Arkadaşta ise delay sorunu var diye belirtmişim.

En başta aklıma gelen vsync oldu, çoğu kişi farketmeden grafik ayarlarını yükseltmek amacıyla onuda açıyor ve bu sorunla karşı karşıya gelebiliyorlar. Ama vSync kapalı olduğunu söylediği için bu seferde yazılımları ve biosu güncellemesini önerdim. Bunda ne gibi bir yanlışlık görüyorsunuz acaba?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı