Düşük sistem gereksinimli oyun önerisi

This War of Mine, Dead cells, katana Zero, apotheon, celeste, ori and the blind Forest, Fallout 3, Fallout New Vegas, sleeping dogs, BioShock 1-2, bulletstorm baya iyi oyunlar tavsiye ederim

Left 4 Dead 2,60 seconds, Batman Arkham asylum, bully scholarship Edition, DC universe Online, Half-Life 2, GTA üçlemesi, Hitman blood money, portal, portal 2, Tomb Raider.

Şimdilik önerebileceklerim bu kadar daha detaylı şeyler istiyorsan nasıl oyunlardan zevk aldığını bize söylemelisin, ayrıca sistemini belirtmeyi de unutma.
Dediğim gibi Left 4 Dead 2 yi oynadım Batman Arkham Asylum yeni bitti Billy ve DC Universe Online a bakacağım Hitman i de oynayacağım portal serisi bitti ve tomb raider ı da satın aldım ve kendim hakkında birşeyler söylemem gerekirse En sevdiğim oyunlar (Witcher 3 (ps4 de çok çöksede) Undertale,Half Life serisi ve Crash Bandicoot 1(PS1) Ps4 ün şuanda İstanbul'da kaldığından buradaki eski kıytırık PC ile idare etmeye çalışıyorum.Sistem özelliklerini ise şuan yazamıyorum çünkü şuan herkesin uyuduğu salonda.
Sağolun ama futboldan nefret eden nadir erkeklerdenim galiba

Dediğim gibi Left 4 Dead 2 yi oynadım Batman Arkham Asylum yeni bitti Billy ve DC Universe Online a bakacağım Hitman i de oynayacağım portal serisi bitti ve tomb raider ı da satın aldım ve kendim hakkında birşeyler söylemem gerekirse En sevdiğim oyunlar (Witcher 3 (ps4 de çok çöksede) Undertale,Half Life serisi ve Crash Bandicoot 1(PS1) Ps4 ün şuanda İstanbul'da kaldığından buradaki eski kıytırık PC ile idare etmeye çalışıyorum.Sistem özelliklerini ise şuan yazamıyorum çünkü şuan herkesin uyuduğu salonda.
Portal 2 de ve Batman'da hangi ayarlarda kaç FPS alıyordunuz? FPS değerlerine göre önerilerde bulunalım o zaman.

This War of Mine, Dead cells, katana Zero, apotheon, celeste, ori and the blind Forest, Fallout 3, Fallout New Vegas, sleeping dogs, BioShock 1-2, bulletstorm baya iyi oyunlar tavsiye ederim
Dead Cells, Katana Zero,Ori And The Blind Forest,Fallout New Vegas,Bioshock oynadım diğerlerini oynamamıştım önerileriniz için çok teşekkür ederim.
Portal 2 de ve Batman'da hangi ayarlarda kaç FPS alıyordunuz? FPS değerlerine göre önerilerde bulunalım o zaman.
60 FPS oynamıştım tek aklımda kalanlar Intel pentium dual Core ve 2 GB ram

Prototype'in ilk oyununa bir göz atabilirsiniz.
Prototype 1 ve 2 yi oynamıştım ama çok teşekkürler.
Dead Cells, Katana Zero,Ori And The Blind Forest,Fallout New Vegas,Bioshock oynadım diğerlerini oynamamıştım önerileriniz için çok teşekkür ederim.

60 FPS oynamıştım tek aklımda kalanlar Intel pentium dual Core ve 2 GB ram
Ayarlarda en yüksekti.

Youtube üzerinden RAM gibi özelliklere göre 100-200-250 adet civarı düşük sistem gereksinimli oyun listesi gösteren bir kanal vardı. Yanılmıyorsam bu kanal idi, bir videosunu aşağıya bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Üstünden uzun bir süre geçtiyse tekrar bakabilirsiniz. Onun dışında GTA:SA derdim ama düzgün bir deneyim yaşamak çile şu an oyunda.
Maalesef
Üstünden uzun bir süre geçtiyse tekrar bakabilirsiniz. Onun dışında GTA:SA derdim ama düzgün bir deneyim yaşamak çile şu an oyunda.
Çok teşekkürler.
Youtube üzerinden ram gibi özelliklere göre 100-200-250 civarı düşük sistem gereksinimli videolar gösteren bir kanal vardı. Yanılmıyorsam bu kanal idi, bir videosunu aşağıya bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ederim videoyu izleyeceğim.

Geri
Yukarı