RX 6800 XT ekran gidip geliyor, karıncalanmalar oluyor

• Konuyu başlatan Line
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 50
  • Görüntüleme 349
Günümüzdeki 16AWG PCI kabloları 468 Watt'a kadar (yani 39A) kaldırabiliyorlar, eski nesillerin 18AWG'si içinse bu değer 288W, sen daha forumda üye bile değilken (veyahut belki de multiye geçmeden önce (; ) zaten bunları insanlara anlatmakla günümüz geçiyordu bizim.

AWG standartı değişmedi, kablo kesitleri aynı, 18AWG PCI-e kablosundan 12v, 12.5 amper üzeri çekemezsiniz, dünyanın neresine giserseniz gidin 1 PCI-e kablosu 150W güç taşır.

Screenshot_2024-04-30-14-01-30-57_3aea4af51f236e4932235fdada7d1643.jpg

Anladım hocam

Evet

Birinci kural, tamir görmüş kart almak büyük riske girmek demektir ve siz o riski almışsınız fakat olmamış.

İkinci kural, fiş veya fatura olmaksızın hiçbir şeyin alınmaması gerekir çünkü bir sorun çıktığında paranızı geri almanız için elinizde ispat etmek için fatura olması gerekir.

Birinci kural, tamir görmüş kart almak büyük riske girmek demektir ve siz o riski almışsınız fakat olmamış.

İkinci kural, fiş veya fatura olmaksızın hiçbir şeyin alınmaması gerekir çünkü bir sorun çıktığında paranızı geri almanız için elinizde ispat etmek için fatura olması gerekir.
Hocam aldığımız kişi etik bir satıcı zaten o yüzden güvenerek aldım

Hocam aldığımız kişi etik bir satıcı zaten o yüzden güvenerek aldım

Elinizde faturası olduktan sonra o kişinin etik olup olmamasının pek bir önemi kalmıyor bence :) Önemli olan ispat edebilmenizdir.

Geri
Yukarı