Düşük sistem için bilinmedik FPS oyun önerisi

Copp

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Celeron N3060
Intel HD 400 :(
4 GB RAM
500 GB HDD :(
Meslek
Öğrenci
RAM
4 GB RAM
SSD veya HDD modeli
500 GB HDD
Ekran kartı
Intel HD 400
İşlemci
Intel Celeron N3060
Arkadaşlar bundan önce de buna benzer bir konu açmıştım. O konudaki çoğu oyunu oynadım ve yeni oyunlar lazım. Steam'den ücretsiz ufak oyunlar olur, ya da herkesin çok bilmediği güzel oyunlar olur, farketmez. Sistem kötü, o yüzden oynayacak oyun kalmadı. Max Payne dışında oynamadığım adam akıllı oyun kalmadı. Önerilerinizi bekliyorum, iyi sosyaller.

Arkadaşlar bundan önce de buna benzer bir konu açmıştım. O konudaki çoğu oyunu oynadım ve yeni oyunlar lazım. Steam'den ücretsiz ufak oyunlar olur, ya da herkesin çok bilmediği güzel oyunlar olur, farketmez. Sistem kötü, o yüzden oynayacak oyun kalmadı. Max Payne dışında oynamadığım adam akıllı oyun kalmadı. Önerilerinizi bekliyorum, iyi sosyaller.
Polygon.

1683566386556.png

Hocam bu oyun değil mi?
Çok teşekkürler hocam. Daha önce hiç görmedim. Bir denemek lazım.

Ford Racing 3

Far Cry 3

Geri
Yukarı