Düşük sistemde BlueStacks PUBG Mobile ayarları nasıl olmalı?

Yahu olmaz arkadaş!
2 çekirdekli bilgisayar Windows 10 ile mi başetsin, emülatörle mi oyunla mı?
O bilgisayarda istediğinizi yapın, hiçbir emülatörle verim alamazsınız.
Bağımsız Android kullanmak varken bu kadar zorlamak niye?
Android x86'yı veya Bliss OS'u indirip bir USB'ye yazdırın ve bilgisayarı o USB ile başlatıp canlı modda bir deneyin.
Eğer uygulama sorunu olmazsa memnun kalacağınızdan eminim.

Hem emülatör hem işletim sistemi mi?
Bluestacks ve Gameloop kullandım. RTX 2060 ile 50 fps alıyordum. Gerçekten GTA 4'ten daha kötü bir optimizasyonu var. Arkadaşın dediği gibi ANDROID tabanlı bir işletim sistemi kurmanızı öneririm.

En sondan kastınız en yeni değil mi?

Aslında benim konuyu açarkenki kastım şu kısımlardı:

Eki Görüntüle 1479623

Eki Görüntüle 1479624

Eki Görüntüle 1479626

Eki Görüntüle 1479627

Bak dostum ben BlueStacks'e 4 GB RAM+6 çekirdek+RTX 2060 gömdürdüm. Yine 50 40 FPS alamadım. Windows'ta kalacaksan emülatörü unut.

Arkadaşın dediği gibi ANDROID tabanlı bir işletim sistemi kurmanızı öneririm.
Emülatörden daha yüksek FPS mi oluyor?

Windows'ta kalacaksan emülatörü unut.
Aslında oyun oynanıyor, oyuna giriş ekranında yani uçakla atladığımız vs. kısmında oyun yüklenmiyor, yere düşmeye yakın oyun açılmış oluyor o sıkıntısı var. Şu an HDD var SSD'ye geçsem bu sorun düzelir mi sizce?

bu kadar zorlamak niye?
Bu kadar ters konuşmak niye peki?

Emülatörden daha yüksek FPS mi oluyor?

Aslında oyun oynanıyor, oyuna giriş ekranında yani uçakla atladığımız vs. kısmında oyun yüklenmiyor, yere düşmeye yakın oyun açılmış oluyor o sıkıntısı var. Şu an HDD var SSD'ye geçsem bu sorun düzelir mi sizce?

Bu kadar ters konuşmak niye peki?
Sizi terslemiyorum. Bilmiyor olabilirsiniz. Ama güya çok bilip akıl verdiğini sananlar bilgisayarın ne olduğuna ya dikkat etmiyorlar ya da umursamıyorlar.
Bu terslemek de değil zaten. Beyhude giden tartışmaya nokta koymak diyelim.

Android tabanlı işletim sistemi ile oyunu çalıştırabilir misiniz bilmem. Ben daha çok film, dizi, spor yayınları için kullanıyorum.
Zaten PC'de de oyun oynamıyorum.

Bliss OS mesela, indirip USB'ye yazdırın. Bilgisayarı onunla bir açıp deneyin. İşinizi görecekse bundan iyi bir seçenek yok.

Güvenilir mi, güvenlik açığı vs. var mı pek bilgim yok o yüzden sıcak bakamıyorum. Daha önce kendim işletim sistemi kurmadım deneyimim de yok. Ne tarz sorunlarla karşılaşabileceğim hakkında da çok bilgim yok o yüzden.
Windows'tan daha güvensiz işletim sistemi görmedim.
Telefonda tablette Android kullanmadınız mı hiç?
Aynısı bilgisayarda olacak...

Modlu Windows 🙂

Kullandım, laptopta kullanmadım ve kurmadım. Hocam şimdi modlu Windows sürümleri gibi güvenlik açığı durumları vs. yok değil mi? Biraz daha açar mısınız?
Android X86 kullanıyorum. Güvenlik sorunu yok.
Şurada doğrulanmayan dağıtımlar yer alamaz:
DistroWatch.com: Android-x86
Zaten önce kurmadan USB üzerinden deneyin.

Bliss OS henüz kullanmadım. Sosyal'de kullanıp memnun kalanlar var.
Arayıp görebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı