Düşük sistemde PUGB oynamak için ne yapılmalı?

MR_AhmetAydin

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Youtube'da görüyorum. 2 GB RAM olan bir PC'de bile oynayan var. Birkaç ayar yapıyorlar. Benim ekran kartım kaldırıyor. Ama RAM 4 olduğu için takılıyor sürekli. Yapabileceğim herhangi bir ayar var mı? Oynayabilmem için?

Son düzenleyen: Moderatör:
O tarz videolar var. Grafikleri çamur gibi yapıyor.
Bu haliyle oynamak yerine eski oyunları daha iyi performansla oynamak emin ol daha keyif verecektir.
Dipnot: Galiba bu videodaki yöntem çalışmıyormuş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartının 2 GB olması bir şey ifade etmiyor. Mimarisi önemlidir.
Ekran kartı kaldırsa bile Bellek ve İşlemciden kaynaklı sorunlar yaşamaya başlayacaksın.

Bu oyunları oynamak istiyorsan yeni bir sistem almanı öneririm.

O tarz videolar var. Grafikleri çamur gibi yapıyor.
Bu haliyle oynamak yerine eski oyunları daha iyi performansla oynamak emin ol daha keyif verecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartının 2 GB olması bir şey ifade etmiyor. Mimarisi önemlidir.
Ekran kartı kaldırsa bile Bellek ve İşlemciden kaynaklı sorunlar yaşamaya başlayacaksın.

Bu oyunları oynamak istiyorsan yeni bir sistem almanı öneririm.
Bu şekilde oynamaktansa oyunun mobil versiyonunu oynarım bilgisayardan daha iyi. Çamur gibi kelimesinin hakkını veriyor.

Sistem yükseltmemi söyleyen insanlar zekanızdan biraz da bana verin lütfen. Para olsa direk yükseltirim ayarla uğraşmam zaten.
Kardeşim bir şey yazmışsın insanlar yardımcı olmaya çalışıyorlar atar yaparak eline bir şey geçmez eğer rahatsızsan konu açma !

Oyun veya sistem tavsiyesi istemedim sizden. Elimdeki parayla PUBG almak istedim ve onu oynayacak kadar iyi sistemim yok. Belli bi ayar bilenler varsa sordum. Soruma cevabı olmayanlar sistemden veya oyundan bahsedip konuyu meşgul etmesin. Ben sadece soruma cevap arıyorum.

Oyun veya sistem tavsiyesi istemedim sizden. Elimdeki parayla PUBG almak istedim ve onu oynayacak kadar iyi sistemim yok. Belli bi ayar bilenler varsa sordum. Soruma cevabı olmayanlar sistemden veya oyundan bahsedip konuyu meşgul etmesin. Ben sadece soruma cevap arıyorum.
Bir ayar falan yok, unut PUBG'yi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı