Düşük sistemler işletim sistemi önerisi

SkyHawking

Hectopat
Merhaba.
Kardeşim çok düşük sistemli bilgisayar kullanmakta (1000 lira bandında kasalar). Windows 10 kurulu ancak bilgisayar gereğinden fazla kasıyor ve açılmıyor.

Bu sebeple yeni işletim sistemi yükleyeceğim.
Windows 7 Home.
Windows 8.1

İkisi arasında kaldım, hangisini önerirsiniz?

İndirirken sadece Windows 8.1 yazanı indirin. Windows kurulum ekranında ürün anahtarı istediği yere 8.1 Pro anahtarını yazın. Windows 8.1 olarak kurulacaktır.

Teşekkür ederim. Ben de 81. Pro lisans anahtarı var bunu sl için kullanabilir miyim?

Teşekkür ederim. 81. sl indiriyorum şu anda. Üniversitem bana 8.1 Pro lisansı veriyor, bunu sl için de kullanabilme imkanım var mı?

Fikrim yok o konuda fakat eğer Pro keyini kullanmak istiyorsanız birazcık daha ağır olur işletim sistemi.

Merhaba.
Kardeşim çok düşük sistemli bilgisayar kullanmakta (1000 lira bandında kasalar). Windows 10 kurulu ancak bilgisayar gereğinden fazla kasıyor ve açılmıyor.

Bu sebeple yeni işletim sistemi yükleyeceğim.
Windows 7 Home.
Windows 8.1

İkisi arasında kaldım, hangisini önerirsiniz?

Öncelikle Windows 10 için 4 GB oldukça yeterli, arka planda çalışan servisler nedeniyle RAM şişiyor ve bu da bilgisayarınızın doğal olarak gecikmesine neden oluyor. Benim önerim Windows 10 Home kurun ve deneyin. Memnun kalmazsanız, Windows 8.1 Single Language geçiş yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı