Düşük sistemli iki oyun önerisi

rise of nations dışında hepsini oynadım

Bu arada bir sorum olacak prince of persia Warrior within i pixel shader 2.0 la açabilir miyim?

Önerin için teşekkürler the lord of the rings - the Battle for middle-Earth II ı oynamıştım yüzüklerin efendisi oyunlarını pek beğenmedim ama PC'de duruyor.
Maalesef bir bilgim yok hocam.

bir sitede önerilen sistem gereksiniminde pixel shader 1.3 yazıyor

Ama bir de şey var NFS undercover pixel 2.0'dı açtım beyaz ekran oluyordu ses geliyordu sadece.
Battlefield 2'de aynısı olmuştu.

Atmış olduğum adreste sayfanın alt kısmındaki mesajlarda sizin dediğinize benzer bir problem hakkında konuşulmuş sanırım. Pixel Shader 1.3 ile açan arkadaşa 2.0 destekleyen ekran kartı önerilmiş. Ben denemedim ancak burada yanlış okumadıysam sizinki açacaktır. Ayrıca sisteminizi yazabilirseniz YouTube'dan arama yapabilirim.

Atmış olduğum adreste sayfanın alt kısmındaki mesajlarda sizin dediğinize benzer bir problem hakkında konuşulmuş sanırım. Pixel shader 1.3 ile açan arkadaşa 2.0 destekleyen ekran kartı önerilmiş. Ben denemedim ancak burada yanlış okumadıysam sizinki açacaktır. Ayrıca sisteminizi yazabilirseniz YouTube'dan arama yapabilirim.

Intel Core 2 Duo 2.2 GHz.
Intel gma 3000 64 MB ekran kartı.
2 GB RAM.
Ekran kartı takılmıyor.
32 Bit pixel shader 2.0 destekli.
DirectX sürümü 11.
Ekran kartı 256 MB'a kadar çıkıyormuş fakat RAM'den gidiyor.

Batman Arkham Asylum.
Batman Arkham City.
GTA 3
GTA Vice City
GTA San Andreas.
Assassin's Creed
Assassin's Creed 2.
Assassin's Creed Brotherhood.
Assasisn Creed Revelations.

Umarım kaldırır.Sisteminizde cidden düşükmüş.

Be.

Atmış olduğum adreste sayfanın alt kısmındaki mesajlarda sizin dediğinize benzer bir problem hakkında konuşulmuş sanırım. Pixel shader 1.3 ile açan arkadaşa 2.0 destekleyen ekran kartı önerilmiş. Ben denemedim ancak burada yanlış okumadıysam sizinki açacaktır. Ayrıca sisteminizi yazabilirseniz YouTube'dan arama yapabilirim.

Benimkinden daha eski ekran kartı çalıştırıyordu ama bilemiyorum.

Risen 1: Türkçe yamasıda bulunur güzel bir oyundur
Star Wars Kotor: Hikayesi güzel bir RPG oyunudur.
Dragon age Origins
GTA SA
Prototype
GTA Vice City
GTA 3
Asassins Creed 2
Assassin's Creed Brotherhood
Assassin's Creed revelations
Prince of persia serisi
Aklıma gelenler şu an bunlar

Be.

Benimkinden daha eski ekran kartı çalıştırıyordu ama bilemiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizin işlemciniz güzel diye biliyorum ancak attığım videoda GMA 3100 bulabildim. Ondaki kasmaları videoda gözlemleyebilirsiniz. Videoyu atan arkadaşın sistemini bilmiyorum/eklememiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sizin işlemciniz güzel diye biliyorum ancak attığım videoda GMA 3100 bulabildim. Ondaki kasmaları videoda gözlemleyebilirsiniz. Videoyu atan arkadaşın sistemini bilmiyorum/eklememiş.
Böyle oynatsa yine olur😀

Sizin işlemciniz güzel diye biliyorum ancak attığım videoda gma 3100 bulabildim. Ondaki kasmaları videoda gözlemleyebilirsiniz. Videoyu atan arkadaşın sistemini bilmiyorum/eklememiş.

Bu arada bana çok bilinmeyen güzel sistemimi zorlamayacak birkaç tane oyun önerir misin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı