Düşük sistemli Online oyun önerisi

7 Days to Die 4080 Ti sistemde 70 FPS veriyor oyunun optimizasyonu bir tek bende mi boyle acaba?

Yalnız değilsin :) oyunda optimizasyonu düzeltmemişler o kadar ayrıntı varki eski bir oyuna göre bayağı ayrıntı var çok uğraşılmış tek kötü tarafı optimizasyon ile bug durumları, optimizasyona bir nebze engel olacak video vardı onu atayım size.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yalnız değilsin :) oyunda optimizasyonu düzeltmemişler o kadar ayrıntı varki eski bir oyuna göre bayağı ayrıntı var çok uğraşılmış tek kötü tarafı optimizasyon ile bug durumları, optimizasyona bir nebze engel olacak video vardı onu atayım size.
[MEqDIA=youtube]7qaucq58u8ı[/ME

Hocam sorun driverdaymis guncelledim 500'lere 800'lere cikti.

Hocam oyun dusuk ayarlarda. Dusuk mu yuksek mi hangi anlamda dediniz hiç bilmiyorum oyunda biraz acemiyim kusura bakmayin.

Yok sadece şaşırdım 500 800 FPS almak imkansız gibi bir şey ama alabilmeniz bayağı iyi haber ben 105i anca görüyordum, yeni sistemde denemedim onda da bir denerim :), oyuna alışınca bayağı sarıyor tavsiyem kademe görevlerini yapman 6 kademe var. Bir tüccar yeri bul ve evini tüccara yakın kur sonrasında onun görevlerini yap sadece, diğer tüccarlarınınkini yaparsan onlarınkide 1'den başladığı için uzun sürer. 5'ten sonra bayağı malzeme alıyorsun ama 6'da bayağı iyi oluyor itemler malzeme sayısı falan 🙂 ve evini kurduğun zaman yatak kurmayı unutma evini güvenede al.

Yeni konular

Geri
Yukarı