Düşük SNR margin

Angarya_messi

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Extensa 15
İ5-1135G7
8GB Onboard + 8GB DDR4 3200Mhz CRUCİAL Ram
Mx-350
İntel 670P 512Gb NVMe SSD
Seagate 320gb Sata HDD
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir bağlantıda kilitlenme ve yüksek pingden dolayı ASUS DSL-AC51 modemi aldım ve şu anlık gayet memnunum fakat downstream SNR margin değeri uploada göre çok düşük bunun sebebi nedir? Yarın müşteri hizmerleriyle görüşeceğim fakat buradan görüş almak istiyorum.

1682803076647.png

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir bağlantıda kilitlenme ve yüksek pingden dolayı ASUS DSL-AC51 modemi aldım ve şu anlık gayet memnunum fakat downstream SNR margin değeri uploada göre çok düşük bunun sebebi nedir? Yarın müşteri hizmerleriyle görüşeceğim fakat buradan görüş almak istiyorum.

Eki Görüntüle 1760148

SNR değerin sınıra yakın Max hızı alıyorsun upload ınkinin fazla olma sebebi upload hızının TR'de düşük olması yani hattında bir problem yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
SNR değerin sınıra yakın Max hızı alıyorsun upload ınkinin fazla olma sebebi upload hızının TR'de düşük olması yani hattında bir problem yok.

VDSL altyapıya geçersem ne kadar verimli olur? Şu an ADSL 16 Mbps yalın internet kullanıyorum.

Yani hız 3 Mbps arttıkça 1 birim SNR düşer hocam hızınız ile alakalı ancak ADSL Max 1 Mbps upload veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı