Düşük Upload Sorunu

AnarchyZone

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bağlattığım internetimde 50 Mbit indirme hızım şu anda 46-47 arası değişiyor ama hat değerlerimde upload 4000 gözükmesine rağmen 1.9-2 arası değişmekte. Acaba bunun bir çözümü var mıdır? Yardımcı olur musunuz ?

qweqwewq.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, burda herhangi bir sıkıntı yok, 50mbit download 5mbit upload olur, genel olarak 4 ile 6 arasında dalgalanır zaman zaman. Sizin nasıl birşey bekliyorsunuz ben sorunuzu anlamadım mı acaba ?

Merhabalar, burda herhangi bir sıkıntı yok, 50mbit download 5mbit upload olur, genel olarak 4 ile 6 arasında dalgalanır zaman zaman. Sizin nasıl birşey bekliyorsunuz ben sorunuzu anlamadım mı acaba ?

sorunum abi benim bu hat değerleriyle 2 mbit upload almam normal mi ? Bana denilen 4 upload ama benim aldığım 2

Ttnet hipernet kullanıyorum, benzer hat değerlerim var ve upload hızımı müşteri hizmetlerini arayarak hiç bir şekilde arttıramadım. Ne yapsam 2 mbps alıyorum. En son çare ilçemdeki ttnet binasına gidip konuşacağım. Eğer çözüm sağlarsanız iletişime geçelim hocam bayadır uğraşıyorum bu konuda.

Ttnet hipernet kullanıyorum, benzer hat değerlerim var ve upload hızımı müşteri hizmetlerini arayarak hiç bir şekilde arttıramadım. Ne yapsam 2 mbps alıyorum. En son çare ilçemdeki ttnet binasına gidip konuşacağım. Eğer çözüm sağlarsanız iletişime geçelim hocam bayadır uğraşıyorum bu konuda.

Bende hocam. 4 dediler 2 veriyorlar. Sırf daha yüksek kalite yayın açabilmek adına 4 upload veren paketlerini aldım fakat hala düzeltemediler böyle olacağını bilseydim daha düşük paket alırdım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı