Düşüncelerin Olup Kelimelerin Olmaması

Herkesgibi

Kilopat
Arkadaşlar bende şöyle bir sıkıntı var bir konu hakkında ki görüşümün doğruluğunu sütün beyaz olmasının gerçekliği kadar iyi bilirken birisi bana ''Neden?'' diye sorduğu zaman hiç bir şekilde kafamda 2 cümleyi bir araya getirip konuşamam bunun sebebini bilen var mı?

Kitap okumuyorsan kitap okuyabilirsin. Roman okuyabilirsin mesela. Bende de bu ve benzeri problemler vardı. Bu problemim hariç okuduğunu anlayamama ve konsantrasyon problemi vardı ve düzeldi. Tabi öyle çok değildi ama yine de fark etmiştim ve kitap okumak özellikle de roman okumak iyi geldi. Gördüğüm kadarıyla birçok insana da iyi geliyor.

Kitap okumuyorsan kitap okuyabilirsin. Roman okuyabilirsin mesela. Bende de bu ve benzeri problemler vardı. Bu hariç okuduğunu anlayamama ve konsantrasyon problemi vardı ve düzeldi. Tabi öyle çok değildi ama yine de fark etmiştim ve kitap okumak özellikle de roman okumak iyi geldi. Gördüğüm kadarıyla birçok insana da iyi geliyor.
Hocam kitap kurdu sayılırım.

Hocam kitap kurdu sayılırım.

Hm belki sosyal değilsen ondandır ya da neredeyse hiç denilecek kadar az konuşuyorsan ondan dolayı olabilir. Ben de pek sosyal değilimdir, gittiğim ortamda da sessizliğimi korurum. Bu yüzden 2 hafta alçıya alınmış bacağını yeni oynatmaya çalışan adam gibi hissederim. Pek konuşamam yani. Ama anlatmakta sıkıntı çekmiyorum.

Ha şöyle bir şey var, gün boyu orada burada çok fazla işim olursa, bir türlü müsait olamazsam ve günün sonunda birisi bir soru sorunca zor cevaplayabilirim bazen. Kafam çok dağınık olur.

Kafanda çok soru varsa, problemlerin, yaşadığın sorunlar vesaire varsa ondan dolayı dağınıklık oluyor olabilir.

Hm belki sosyal değilsen ondandır ya da neredeyse hiç denilecek kadar az konuşuyorsan ondan dolayı olabilir. Ben de pek sosyal değilimdir, gittiğim ortamda da sessizliğimi korurum. Bu yüzden 2 hafta alçıya alınmış bacağını yeni oynatmaya çalışan adam gibi hissederim. Pek konuşamam yani. Ama anlatmakta sıkıntı çekmiyorum.

Ha şöyle bir şey var, gün boyu orada burada çok fazla işim olursa, bir türlü müsait olamazsam ve günün sonunda birisi bir soru sorunca zor cevaplayabilirim bazen. Kafam çok dağınık olur.

Kafanda çok soru varsa, problemlerin, yaşadığın sorunlar vesaire varsa ondan dolayı oluyor olabilir.
Sosyalleşmeye çalışacağım hocam.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı