Düşüncesiz insanlara katlanamıyorum

Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Merhabalar,
İnsanların nasıl bu kadar düşüncesiz olduğunu açıkçası anlayamıyorum, katlanamıyorum da. Düşünsenize giyiminize kuşamınıza karışılıyor, sırf o yüzden saçma sapan olaylar çıkartılıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sonuç olarak özgür Türkiye Cumhuriyetinde yaşıyoruz. Uğraşmamız gereken onca şey varken hala bunlarla uğraşılıyor, yok Müslüman, Müslüman değil vs. ayrımı yapılıyor. Kısacası uğraşmamız gereken şeylere uğraşmıyoruz, kişilerin fikrine saygı duymuyoruz. Bu tarz olaylar da can sıkıcı oluyor ve artık katlanılmaz oluyorlar. Öyle hislerimi dökmek istedim, sizlerin yorumunu da bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden de aynı zihniyet vardı halkta ancak eskiden şiddete hatta öldürmeye bu kadar teşebbüs yoktu.

Günümüzde ise direkt olarak sözlü ifadeleri gerçeğe dönüştüren psikopatlar türedi. Çünkü caydırıcı cezalar yok, caydırıcı adalet yok, caydırıcı hukuk yok.

En fazla 2 yıl yatarım ya da denetimle serbest kalırım cesaretinin getirdiğiyle artık Türkiye'de öldürmek ve öldürülmek çok kolay.

Haber söyleyen kişi bile dengesiz ya... Uçarak tekme attı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Gereksiz mesaj algılamayın. Bir de bunu diyene tepki göstermek lazım.

Merhabalar,
İnsanların nasıl bu kadar düşüncesiz olduğunu açıkçası anlayamıyorum, katlanamıyorum da. Düşünsenize giyiminize kuşamınıza karışılıyor, sırf o yüzden saçma sapan olaylar çıkartılıyor.

Sonuç olarak özgür Türkiye Cumhuriyetinde yaşıyoruz. Uğraşmamız gereken onca şey varken hala bunlarla uğraşılıyor, yok Müslüman, Müslüman değil vs. ayrımı yapılıyor. Kısacası uğraşmamız gereken şeylere uğraşmıyoruz, kişilerin fikrine saygı duymuyoruz. Bu tarz olaylar da can sıkıcı oluyor ve artık katlanılmaz oluyorlar. Öyle hislerimi dökmek istedim, sizlerin yorumunu da bekliyorum.
Daha beterleri var.

Daha beterleri var.

Acaba ne zaman düzelecekler?

Yeni konular

Geri
Yukarı