İnsanlara yaranmaya çalışmayın

576864

Kilopat
Makaleler
3
Günümüzde insanoğlu çok çeşit bir yapıda olmuş. Ya bir konuda yardımcı olmak için (Akraba/Arkadaş ortamı hiç fark etmez) bir konuda senden yardım istiyorlar. Sen de yardımcı olmaya çalışıyorsun. Daha sonra senin dediğinin tersini yapıyor ve daha sonra pişkince böyle yaptım iyi olmuş mu diyor ya, insanın deliresi geliyor. Sizin de başınıza böyle olay geliyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Günümüzde insanoğlu çok çeşit bir yapıda olmuş. Ya bir konuda yardımcı olmak için (Akraba/Arkadaş ortamı hiç fark etmez) bir konuda senden yardım istiyorlar. Sen de yardımcı olmaya çalışıyorsun. Daha sonra senin dediğinin tersini yapıyor ve daha sonra pişkince böyle yaptım iyi olmuş mu diyor ya, insanın deliresi geliyor. Sizin de başınıza böyle olay geliyor mu?

Çok yaşıyorum. O aldıkları şeyde sorun yaşadıkları zaman da alırken bana mı sordun diyorum ve engelliyorum 🙂

Tavsiye isteyip dışına çıkıp başına kötü şeyler gelince seni suçlamaları ahh o duygu kendini parçalama isteği şu an insanları iyi süzüyorum ve kolay kolay yardım etmiyorum.

Geri
Yukarı