Düzenlenmiş Windows 10 kullanır mısınız?

261538

Megapat
Makaleler
98
Geçmişte bu şekilde kendim için bir ISO hazırlamıştım, sonrasında istek de gelmişti, şimdi FR33THY'in düzenlemiş olduğu .XML ile bir ISO daha oluşturmayı düşünüyorum, bazı ayarları değiştirerek. Bu durumda sizden geri dönüş bekliyorum. Kullanır mısınız? Kullanırsanız Home mi, Pro mu düzenleyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmişte bu şekilde kendim için bir ISO hazırlamıştım, sonrasında istek de gelmişti, şimdi FR33THY'in düzenlemiş olduğu .XML ile bir ISO daha oluşturmayı düşünüyorum, bazı ayarları değiştirerek. Bu durumda sizden geri dönüş bekliyorum. Kullanır mısınız? Kullanırsanız Home mi, Pro mu düzenleyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada şimdi baktım da ben beğendim sizin ISO'yu. 11'e geçmez ise deneyeceğim.

Kendim düzenlediğim bir versiyon kullanıyorum ben de. Tamamen performans odaklı, bloatware türevi şeylerden arındırılmış. Virüs şeysiymiş, Defendermış alayını temizledim.

Tavsiye edilir, tabii güvenilir kaynaklardan.

Açıkçası ben stabilite ve güvenlik anlamında pek tercih etmiyorum hocam. Ama eskiden kendim çok düzenlerdim. Performans açısından iyi oluyor, stabilite için de uzun süre test etmek lazım.

NTLite'dan ziyade ADK kullanırsanız daha detaylı ve teknik düzenlemeler yapabilirsiniz. Mount edip kafanıza göre takılın :) NTLite bir süre sonra yetersiz kalıyor.

Geri
Yukarı