Düzenlenmiş Windows 10 kullanır mısınız?

Benim şu ana kadar kullandığım en stabil, en performanslı, en sorunsuz ve gerçekten FPS artışı sağlayan Ghostspectre'nin hazırladığı Windows'tur. Uzun zamandır kullanıyorum bir güvenlik problemi yaşamadım. Retail key attım 6 liraya devam ediyorum öyle. Reddit'te çok araştırdım kullanıcıları herhangi bir güvenlik sorunu yaşamamış. Kendi Toolbox'u olması çok büyük avantaj tek tıkla programları kuruyor. Oyun için tweaklar, ses sürücü modları, standalone windows update etme gibi bir çok özelliği var.

Benim şu ana kadar kullandığım en stabil, en performanslı, en sorunsuz ve gerçekten FPS artışı sağlayan Ghostspectre'nin hazırladığı Windows'tur. Uzun zamandır kullanıyorum bir güvenlik problemi yaşamadım. Retail key attım 6 liraya devam ediyorum öyle. Reddit'te çok araştırdım kullanıcıları herhangi bir güvenlik sorunu yaşamamış. Kendi Toolbox'u olması çok büyük avantaj tek tıkla programları kuruyor. Oyun için Tweak'lar, ses sürücü modları, standalone Windows Update etme gibi birçok özelliği var.

Win Lite adı ile çıkandan mı bahsediyorsunuz?

Win Lite adı ile çıkandan mı bahsediyorsunuz?
Hayır hocam Ghostspectre OS. Compact,Superlite ve Superlite SE olarak 3 versiyon yayınlıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video'dan indirebilirsiniz. Kendi hazırladığı 20H2 ve 21H1'i karşılaştırıyor.

Hayır hocam Ghostspectre OS.compact, Superlite ve Superlite SE olarak 3 versiyon yayınlıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu Video'dan indirebilirsiniz. Kendi hazırladığı 20H2 ve 21H1'i karşılaştırıyor.

Bunu mu kurayım?

1624305359655.png

İşlerimden dolayı ISO yarın akşama anca yetişecek.
Sizinkini de test edeceğim.

Kanka kurdum 1 saattir falan test ediyorum. Ben hayatımda Windows7'de bile böyle sadelik sakinlik görmedim. Harika bir şeymiş bu ya.
Hocam bilinçli olup en iyisi düzenlenmiş iso kullanmak. O kadar çöp şeyler var ki windowsun içinde. Toolbox'dan oyun ayarlarını çekmeyi unutmayın. HPET Disable edin. İsterseniz ses modu yapabilirsiniz. Nahimic v.s.

Yeni konular

Geri
Yukarı